Metamorfoza 77-letniej kobiety przed ślubem

i

Autor: TikTok/fabiosa.usa Metamorfoza 77-letniej kobiety przed ślubem

Jej przemiana to hit w sieci

Oszałamiająca metamorfoza 77-letniej kobiety przed ślubem. Jej fryzjer i makijażysta to cudotwórcy! Panna młoda aż podskoczyła z wrażenia

2022-12-28 11:50

Każda panna młoda w dniu swojego ślubu pragnie wyglądać pięknie. Podobnie było w przypadku pewniej 77-latki. Kobieta w ramach przygotowań do swojego ślubu oddała się w ręce fryzjera i makijażysty. Po kilku godzinach, gdy spojrzała w lustro, aż podskoczyła ze zdumienia. Metamorfoza 77-letniej kobiety naprawdę zachwyca!

Niesamowita metamorfoza 77-latki. Makijaż i fryzura odjęły jej 30 lat

W sieci pojawiło się szokujące, a zarazem niezwykle inspirujące nagranie przedstawiające niezwykłą metamorfozę pewnej 77-latki. Z opisu wynika, że kobieta przygotowywała się do ważnego dniu w swoim życiu - ślubu. Z tej okazji postanowiła oddać się w ręce profesjonalistów branży beauty. Na krótkim nagraniu widzimy, jak fryzjer i makijażysta rozprawiają się z oznakami starzenia na twarzy przyszłej panny młodej. Krok po kroku przedstawiona jest przemiana tej dojrzałej kobiety. I choć z pozoru te przygotowania do ślubu nie zapowiadają efektu "wow", to kiedy na koniec 77-latka spojrzała w lustro dosłownie podskoczyła z wrażenia. Jej metamorfoza powala! Kobieta wygląda 30 lat młodziej, a uśmiech nie znika z jej twarzy.

Poszła do fryzjera i makijażysty przed ślubem

Z filmiku, który stał się hitem na TikToku można wywnioskować, że kiedy 77-latka udała się do salonu piękności, aby przygotować się do ślubu, raczej nie spodziewała się takiego efektu. Po kilku godzinach na fotelu nie było już śladu po zniszczonych włosach, a krótka fryzura ją odmłodziła. Z cery zniknęły także wszelkie oznaki starzenia. Makijażysta pokrył twarz przyszłej panny młodej podkładem kryjącym, który zamaskował widoczne przebarwienia i zmarszczki. Z kolei prawidłowo podkreślone brwi wysmukliły jej twarz. Na końcu filmu można zobaczyć reakcję 77-letniej panny młodej na swoją metamorfozę. Kobieta nie kryła zachwytu, a uśmiech nie znikał z jej twarzy.

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza tej kobiety?
Tańczące z promocjami 22.12.2022
Nasi Partnerzy polecają