Oversizowe marynarki, to wciąż hit. Pokazują się w nich największe polskie gwiazdy [GALERIA]

2022-05-18 12:20
Oversizowe marynarki
Autor: INSTAGRAM

Oversizowe marynarki modne były już kilka sezonów temu. Mogłoby wydawać się, że powoli zaczną iść w odstawkę. Nic bardziej mylnego! W sezonie wiosennym 2022 wiele z najbardziej znanych polskich celebrytek, wciąż chwali się swoimi oversizeowymi marynarkami. Takie okrycia wciąż dodają ich stylizacjom elegancji, ale i urozmaicają je. Sprawdź co noszą polskie celebrytki do luźnych marynarek.

Jeśli lubisz nosić oversizowe marynarki, lecz martwiłaś się, że już minął na nie sezon – możesz przestać! Wiele polskich gwiazd ciągle korzysta z tego trendu i wydaje się, że przez dłuższy czas takie luźniejsze marynarki nie odejdą w odstawkę.

Na profilach instagramowych dużej ilości znanych polskich celebrytek, nieustannie widać przybywające zdjęcia w oversizowych marynarkach w różnych, lecz najczęściej stonowanych kolorach. Widać tam prosty materiał, a także kartkę.

Kto wciąż nosi oversizowe marynarki? W naszej GALERII zobaczysz zabójcze stylizacje, noszone przez największe polskie influencerki, takie jak Julia Wieniawa czy Małgosia Rozenek-Majdan. Marynarki oversize nie powstydziła się nawet Maffashion!

Sonda
Podążasz za trendami w modzie?
To najgorsza droga wjazdowa do Warszawy. W końcu wyremontują Trakt Brzeski i ul. Czecha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE