Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals

Strefa beauty

Poczuj moc pozytywnej energii. Niech otuli się paleta zapachów i dobrego nastroju

2023-06-02 7:34

Rituals Cosmetics startuje z relaunchem swojej kultowej kolekcji The Ritual of Karma. Linia oparta na białej herbacie i kwiecie lotosu, została wzbogacona o nową, ulepszoną formułę z unikalnym kompleksem Hydra-Boost, a także produkty do ochrony przed słońcem bez efektu lepkości i białych smug.

Inspirowana nieskończoną energią lata kolekcja The Ritual of Karma została stworzona, by w zgodzie z dobrą karmą, emanować w życiu pozytywną energią i życzliwością. Jeśli działasz z dobrymi intencjami, z czasem odkryjesz nieograniczoną moc pozytywnej energii, przynosząc radość, piękno i słoneczną atmosferę wszędzie tam, gdzie prowadzi Cię życie.

Zobacz także: Jak wyglądać elegancko po 50-tce? To 3 najważniejsze zasady, których kobiety po 50-tce powinny bezwzględnie przestrzegać. Tak ubierają się eleganckie kobiety

Teraz ten sam wyjątkowo lekki i słoneczny zapach kwiatu lotosu i białej herbaty, został zamknięty w nowej, ulepszonej formule. The Ritual of Karma wprowadza innowacyjny kompleks Hydra-Boost, obecny w więkoszości produktów do kąpieli, opalania i pielęgnacji. Dzięki zawartości aloesu, skwalanu i alg, kompleks Hydra-Boost wspiera odpowiedni poziom nawilżenia skóry, dba o jej nawodnienie oraz zapewnia jędrność i elastyczność.

Zanurz się w pozytywnej energii lata dzięki nowej formule linii Sun Care. Kosmetyki wzbogacone o nowy kompleks Hydra-Boost zawierają nieklejącą się ochronę przeciwsłoneczną, która nie pozostawia białych śladów oraz sprawia, że skóra natychmiast staje się promienna. Szeroka gama produktów przeciwsłonecznych jest wodoodporna1 i nie zawiera filtrów mineralnych, pozostawiając przyjemnie słoneczne uczucie odświeżenia.

The Ritual of Karma pozwala na chwilę refleksji nad tym, jak żyjesz na co dzień, jak traktujesz siebie, innych i swoje otoczenie. Doświadczaj radości lata przez cały rok i osiągnij harmonię umysłu, ciała i duszy.

Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Tańczące z Promocjami 01.06