Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals

Strefa beauty

Popularny sklep z kosmetykami otwiera nowe placówki. Gdzie w czerwcu kupisz ich kultowe produkty? Promocje na otwarcie

2023-06-04 11:59

Tempo ekspansji Rituals Cosmetics na polskim rynku nie przestaje zaskakiwać. W czerwcu zaplanowane są otwarcia w 3. nowych lokalizacjach. Tym razem Rituals zawita do Torunia (Toruń Plaza, 07.06), Leszna (Galeria Leszno, 14.06.2023) i Koszalina (Forum Koszalin, 28.06), który będzie już 30. sklepem marki w Polsce!

Obecny podczas marcowego otwarcia sklepu Rituals na Marszałkowskiej prezes marki Raymond Cloosterman zadeklarował, że w 2023 roku liczba sklepów w Polsce ma się podwoić, co oznacza, że do końca roku produkty holenderskiej marki będzie można kupić w ponad 40. lokalizacjach na mapie Polski. Aby sprostać tym ambitnym założeniom, marka sukcesywnie otwiera nowe salony. Od głośnego otwarcia na Marszałkowskiej pojawiło się aż 5 nowych sklepów. Oprócz warszawskiego Wola Park, Rituals dotarł także do nowych miast – Bydgoszczy, Kielc, Radomia i Płocka. W czerwcu w planie są 3 kolejne – Toruń, Leszno i Koszalin.

Zobacz także: Kwas laktobionowy, pantenol i alantoina. Łagodzące trio do kąpieli malucha

Z okazji otwarcia sklepów, Rituals przewidział dla swoich klientów wyjątkowe prezenty – do pierwszych 50. zakupów dołączany będzie goodie bag zawierający piankę pod prysznic w żelu 50 ml, krem do ciała 70 ml oraz 2. próbki. Natomiast wszyscy klienci, którzy tego dnia zrobią zakupy za min. 190 zł, otrzymają w prezencie mini patyczki zapachowe z Classic Collection. Dodatkowo, w dniach otwarć wszystkie pianki pod prysznic będą podlegać atrakcyjnej promocji – 30zł (cena standardowa: 39zł).

Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals
Rolkarze opanowali Warszawę w Dzień Dziecka