Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka będzie placówką medyczną?

Promocje w Biedronce

Promocje Biedronki z gazetki promocyjnej, że szczęki Wam opadną. Tego nie może zabraknąć na wigilijnym stole w każdym domu. Tylko 17 zł

2022-12-15 5:16

Promocje z nowej gazetki Biedronki. We wszystkich sklepach dominuje już oferta świąteczna. Jeszcze kilka dni, a wszystkich opanuje przedświąteczna gorączka zakupowa. Szukasz tanich gadżetów, które pomogą Ci udekorować wigilijny stół? Koniecznie odwiedź sklepy Biedronki, w promocji znajdziesz rewelacyjne produkty na Boże Narodzenie. Tego nie może zabraknąć na wigilijnym stole, a w promocji Biedronki kosztuje tylko 17 zł.

Promocje w Biedronce. Co nowego w sklepach?

Najnowsza gazetka promocyjna Biedronki to garść świątecznych inspiracji. W promocji Biedronki znajdziesz zabawki (idealne na prezent pod choinkę), ozdoby świąteczne oraz gadżety, które mogą przystroić Ci świąteczny stół. Choć tradycyjna tego nie nakazuje to wiele osób nie wyobraża sobie wigilijne wieczerzy bez pieczywa. Chleb czy bułki podane w klasyczny sposób na talerzyku nie wyglądają za bardzo świątecznie. W takim przypadku rewelacyjnie sprawdzi się koszyczek na pieczywo. W promocji Biedronki znajdziesz piękny koszyczek na pieczywo w świątecznym wydaniu. Idealnie ozdobi on wigilijny stół. Koszyczek na pieczywo z promocji Biedronki dostępny jest w kilku wzorach i kosztuje 16,99 zł. Jego wymiary to 20 cm x 15 cm. Jeżeli ty lub Twoi bliscy nie wyobrażają sobie wigilijnej kolacji bez świeżego pieczywa to specjalny koszyczek jest cudownym rozwiązaniem. Możesz go także wykorzystać jako koszyk na bibeloty czy inne drobiazgi. 

Zobacz także: Przedświąteczne promocje w Lidlu. Przeceny sięgają kilkuset złotych

Promocje w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe Promocje w Biedronce
Sonda
Czy robisz zakupy w Biedronce?
Policyjna orkiestra na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach - flash mob
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany