Super-Pharm

i

Autor: Materiały prasowe Super-Pharm

Strefa beauty

Rewolucja w Super-Pharm. Tego jeszcze nie było

2023-06-29 14:23

OD KILKU TYGODNI W APTECE SUPER-PHARM W C. H. PROMENADA PRACĘ FARMACEUTÓW WSPIERA ROBOT APTECZNY BD ROWA™ VMAX 210. ROBOT JEST W STANIE ZMAGAZYNOWAĆ 350 OPAKOWAŃ LEKÓW W GODZINĘ! TO ABSOLUTNY REKORD PODCZAS PRZYJMOWANIA PRODUKTÓW NA MAGAZYN. URZĄDZENIE O DŁUGOŚCI NIECO PONAD CZETRY METRY POMIEŚCI DO 11 000 OPAKOWAŃ LEKÓW.

Robot BD Rowa™ Vmax 210 wprowadza nową jakość w funkcjonowaniu aptek. Jego wdrożenie przynosi korzyści zarówno dla farmaceutów, jak i pacjentów chcących szybko zrealizować swoje recepty. Robot zmniejsza ryzyko pomyłek przy wydawaniu leku, skraca czas realizacji recepty, daje farmaceutom czas na konsultacje z pacjentem i automatyzuje procesy kontroli lekarstw – m.in. pod kątem terminu ważności.

Zobacz również: Okazały kwiat na lato, który w lipcu zachwyci Cię zapachem. Umili ogród i ociepli Twe serce. Posadź go w ogrodzie, a Twoja rodzina będzie szczęśliwa

Wprowadzenie robota pozwala na znaczne skrócenie czasu wizyty w aptece i rozładowanie kolejek. Farmaceuta nie musi odchodzić od stanowiska, by skompletować zamówienie, a zyskany czas może poświęcić na wywiad lub rozmowę z pacjentem. Po zeskanowaniu recepty, robot w kilka sekund zbiera leki z magazynu i wydaje je do stanowiska znajdującego się tuż przy kasie. Pierwszy w Polsce robot testowany jest w aptece Super-Pharm w C.H. Promenada w Warszawie.

Super-Pharm

i

Autor: materiały prasowe Super-Pharm
Super-Pharm

i

Autor: materiały prasowe Super-Pharm
Ulica w Rembertowie jest ciągle zalewana. Mieszkańcy mają dość