Hailey Bieber

i

Autor: AP/Evan Agostini Hailey Bieber

Kobieta szuka pomocy

Robiła sobie fryzurę jak Hailey Bieber. Teraz łysieje! Dramat młodej kobiety. "Włosy mi wypadają"

2022-11-28 12:30

Młoda kobieta zafascynowana urodą celebrytki, przez kilka miesięcy robiła sobie fryzurę jak Hailey Bieber. Teraz przeżywa prawdziwy dramat, którym podzieliła się w mediach społecznościowych. Melanie szuka pomocy i wsparcia wśród internautek, które, tak jak ona, mogą zmagać się z problemem wypadających włosów po noszeniu koka w stylu Hailey Bieber. Okazuje się, że problem łysienia dotyczy wielu innych kobiet.

Robiła sobie fryzurę w stylu Hailey Bieber. Teraz wypadają jej włosy

Pewna internautka podzieliła się na TikToku swoim dramatem. Melanie, która prowadzi konto w mediach społecznościowych pod pseudonimem @Melbelles, opowiedziała, że przez fryzurę Hailey Bieber wypadają jej włosy. Jak się okazuje, kobieta przez całe wakacje robiła koka w stylu Hailey Bieber i jej zdaniem to właśnie przez to uczesanie teraz łysieje. Postanowiła poszukać pomocy i wsparcia na TikToku z nadzieją, że znajdzie kobiety, które są w identycznej sytuacji. - Do wszystkich dziewczyn, które przez całe wakacje nosiły kok w stylu Hailey Bieber, a teraz wypadają im włosy i mają cofniętą linię. Gdzie jesteście? - napisała Melbelles pod jednym ze swoich filmików. Okazuje się, że nie tylko ona ma ten problem.

Kok na Hailey Bieber sprawił, że łysieje

Melanie twierdzi, że to właśnie kok w stylu Hailey Bieber sprawił, że teraz wypadają jej włosy. Problem jest na tyle poważny, ze internautce przesunęła się nawet linia włosów. Choć wielu obserwatorów Melanie nie wierzy, że wypadające włosy u kobiety to kwestia fryzury, to okazuje się, że problem łysienia po noszeniu koka na Hailey Bieber, zauważyło u siebie wiele innych kobiet. - W zeszłym tygodniu zauważyłam, że włosy zaczęły mi wypadać na samym środku głowy. Bardzo często nosiłam tę fryzurę - pisze jednam z internautek pod filmem zamieszczonym na TikToku przez Melbelles.

Sonda
Lubisz nosić koka?
To 4 najpiękniejsze fryzury dla kobiet po 50-tce. Odejmą ci co najmniej 10 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany