makijaż

i

Autor: Shutterstock makijaż

Ruszyły podcasty Ziaja LabStory. To codzienna dawka eksperckiej wiedzy o pielęgnacji

2023-01-29 13:01

Polska marka Ziaja przedstawia wyjątkowy projekt. Ruszyły podcasty Ziaja LabStory podczas, których możesz dowiedzieć się sekretów pielęgnacji oraz poznać zaawansowane metody codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. To ciekawe rozmowy z ekspertami, które pomogą zadbać Ci o Twoją skórę.

Podcasty, które znaleźć można na SPOTIFY to rozmowy z ziajowymi ekspertami dotyczące codziennej pielęgnacji. To także odpowiedzi na pytania, które klienci zadają bezpośrednio za pomocą Facebooka, Instagamu, Tiktoka, czy mailowo.

 - Podpowiadamy w nich jak pielęgnować konkretne typy skóry, wyjaśniamy trudne pojęcia kosmetyczne, dzielimy się własnymi wrażeniami i przyzwyczajeniami. Mówimy o wartościach, którymi się kierujemy i o tym, co jest dla nas ważne w kosmetykach i pielęgnacji. Będziemy podpowiadać jak i jakich produktów używać. Jak poradzić sobie z codziennymi problemami ze skórą i co zrobić, aby jej pielęgnacja była przyjemna, efektowna i, co najważniejsze, efektywna - pisze Ziaja w swoim komunikacie. 

Pierwsze trzy nagrania to rozmowy, które przeprowadzono z Natalią Grzywińską, ekspertką marki od pielęgnacji, kosmetyków i szkoleń produktowych. 

Zobacz także: Skrzydłokwiat żółknie i brązowieje na końcach? Babcia ma na to radę. Wystarczy łyżeczka tego proszku i uratujesz kwiat. Będzie bujnie zielony i zakwitnie

Ziaja

i

Autor: Materiały prasowe Ziaja
Oto najpiękniejszy budynek wielorodzinny w Polsce. To nie żart. Wrocławianie przecierają oczy ze zdumienia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany