Jak optycznie wydłużyć nogi

i

Autor: Shutterstock Jak optycznie wydłużyć nogi

Modowe triki

Stylistka zdradziła boską sztuczkę na optyczne wydłużenie nóg. Będą wyglądać zgrabniej niż kiedykolwiek

2023-02-06 13:41

Posiadaczki niezbyt długich nóg, często zastanawiają się, jak sie ubierać, aby je optycznie wydłużyć. Stylistka pokazała świetne sztuczki modowe, dzięki którym Twoje nogi będą wyglądały na dłuższe i smuklejsze. Czasami wystarczy zmienić jedną rzecz w swojej stylizacji, aby pięknie podkreśliła naszą sylwetkę i sprawiła, ze nogi będą wyglądać zgrabniej.

Jak wydłużyć optycznie nogi? Porady stylistki

Znając pewne triki modowe możemy sprytnie zatuszować mankamenty swojej sylwetki, a podkreślić jej walory. Styliści doskonale wiedzą, jak nosić poszczególne ubrania, aby nadać figurze kobiecych kształtów i sprawić, że będziemy wyglądać zgrabnie i modnie. Dlatego, jeśli chcesz optycznie wydłuż swoje nogi skorzystaj ze sztuczek modowych, które opisała stylistka Kamila Blichowska. Dzięki nim nogi będą sprawiać wrażenie nie tylko dłuższych, ale też smuklejszych, a sylwetka zachowa odpowiednie proporcje. Nie musisz wymieniać całej garderoby. Wystarczy na co dzień stosować przynajmniej jedną z tych porad.

Stylistka radzi, jak wydłużyć optycznie nogi

Zdaniem stylistki, Kamili Blichowskiej, która prowadzi konto na Instagramie, nogi można optycznie wydłużyć, stosując proste modowe sztuczki. W krótkim filmiku zaprezentowała cztery triki, dzięki którym nogi wyglądają zgrabniej zarówno w spodniach, jak i spódnicach. Blogerka podkreśla między innymi, że doskonałe efekty przynosi noszenie szpilek w cielistym kolorze. - Wypróbuj butów w tym samym kolorze, co spodnie - dodaje stylistka. Kolejnym trikiem na optyczne wydłużenie nóg jest włożenie koszuli czy swetra do spodni. Kamila Blichowska radzi również, aby osoby o krótkich nogach stawiały na spodnie i spódnice z wyższym stanem. W ten sposób nogi wydają się dłuższe.

Tańczące z promocjami 2 luty 2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany