SZOK. Gwiazda Goggleboxa schudła 30 kg i chwali się seksowną figurą! Robi wrażenie

2021-01-25 9:59 kaja
Sylwia Bomba biust
Autor: Instagram

"Gogglebox. Przed telewizorem" szturmem podbił serca Polaków, a kolejne odcinku show gromadzą gigantyczną publikę przez telewizorami. Dla występujących w nim uczestników program stał się trampoliną do sławy, czego dowodem są setki tysięcy obserwatorów w mediach społecznościowych. Jedną z bardziej znanych uczestniczek jest Sylwia Bomba, które regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Gwiazda przyznała się do dużej utraty wagi i bez wstydu publikuje zdjęcia sprzed swojej metamorfozy chcąc zachęcić kobiety do akceptacji siebie.

Sylwia Bomba na "goggleboxowej kanapie" zasiada wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską. Dziewczyny szybko zyskały sympatię widzów i zdobyły dużą rozpoznawalność. Sylwia Bomba jak ryba w wodzie czuje się w polskim show-biznesie, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 730 tys. osób.

Zobacz także: WIELKIE promocje w CCC. Te buty to absolutny HIT. Są BOSKIE i obłędnej cenie

Gwiazda "Goggleboxa" nie boi się opowiadać o swojej spektakularnej metamorfozie jaką przeszła. Dzięki diecie i treningom Sylwia Bomba zrzuciła aż 30 kg. Jak sama podkreśla, cierpi na insulinooporność przez co dojście do wymarzonej sylwetki nie było takie proste. Nic dziwnego zatem, że jest ona zadowolona z efektów swojej ciężkiej pracy, a na swoim Instagramie publikuje seksowne zdjęcia. Celebrytka nie boi się jednak powrotu i przeszłości i wrzuciła ostatnio swoje zdjęcie sprzed przemiany.

To koniec lockdownu, bo Polacy sami go znieśli. Rząd już w Polsce nie rządzi. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Najnowsze