TEILOR

i

Autor: Materiały prasowe TEILOR

TEILOR świętuje swoje 25-lecie, wprowadzając markę do Metawersum

2023-06-16 10:28

TEILOR, luksusowa sieć sklepów jubilerskich obchodzi swoje 25. urodziny i wkracza w świat Metawersum.

Historia TEILOR rozpoczęła się 25 lat temu, przy ulicy o tej samej nazwie i z okazji 25. rocznicy powstania marka ogłosiła, że wkracza na nowe terytorium: Metawersum.

"W branży luksusowej, 25 lat to dopiero początek. TEILOR to marka, która powstała z marzeń. Oto jesteśmy, 25 lat później: zdeterminowani, gotowi przekraczać nowe granice i podejmować nowe wyzwania" - mówi Florin Enache, założyciel TEILOR.

TEILOR wkracza do Metawersum, poprzez otwarcie swojego salonu sprzedaży w wirtualnym świecie, stworzonym we współpracy z firmą Xclusiverse. Jest to przestrzeń, w której każdy, kto tylko założy swoje konto, może poznać markę i wirtualnie przymierzać biżuterię TEILOR. Wszystkie produkty są tu połączone z ofertą na stronie internetowej marki.

Zobacz także: To najpiękniejszy kwiat na lato. Jak zacznie kwitnąć w lipcu to skończy dopiero jesienią. Zachwyci Cię bujnym kwiatostanem i pięknym zapachem

TEILOR niezmiennie udowadnia, że ewolucja jest integralną częścią DNA marki. Od otwarcia pierwszego butiku, po wejście na cztery międzynarodowe rynki i stworzenie imponującej kolekcji biżuterii - każdy kolejny krok umacniał jej pozycję w branży jubilerskiej.

TEILOR

i

Autor: Materiały prasowe TEILOR
TEILOR

i

Autor: Materiały prasowe TEILOR
TEILOR

i

Autor: Materiały prasowe TEILOR
Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!