Najgorsza fryzura dla kobiet po 60-tce

i

Autor: Shutterstock

Trendy fryzjerskie

To najgorsza fryzura na krótkie włosy dla kobiet po 60-tce. Polki ją uwielbiają, a postarza nawet o 15 lat. Jest przestarzała i niemodna

Najgorsze cięcia dla kobiet po 60-tce. Tę fryzurę na krótkich włosach Polki uwielbiają od lat. Jednak nie są zapewne świadome, że takim uczesaniem dodają sobie lat. Popularna w latach 90. poprzedniego wieku fryzura wciąż ma rzesze fanek w wieku dojrzałym, które boją się zmiany. A styliści nie mają wątpliwości, że to najgorsza fryzura dla kobiet po 60-tce na krótkie włosy. Skutecznie postarza i wręcz podkreśla zmarszczki.

Najgorsza fryzura na krótkie włosy dla kobiet po 60-tce. Polki ją uwielbiają

Kobiety dojrzałe zdecydowanie najchętniej decydują się na fryzury na krótkich włosach. Z pewnością ten fakt nikogo nie dziwi, gdyż krótkie włosy są wygodne, łatwe w stylizacji, a do tego dobrze dobrane strzyżenie może odmłodzić i sprawić, że kobieta wygląda elegancko i modnie. Niestety bywa też tak, że ślepe podążanie za panującymi trendami i źle dobrane cięcie do urody, może dać efekt odwrotny. Podobnie jest w przypadku pań, które od lat noszą tę samą fryzurę - modną dziesiątki lat temu i są jej wierne. Okazuje się, że jest uczesanie, które było hitem w latach 90. XX wieku, ale wiele Polek nadal je nosi. Styliści nie mają wątpliwości, że to najgorsza fryzura na krótkie włosy dla kobiet po 60-tce. Chodzi o trwałą ondulację na krótkich włosach. Wiele pań lubi takie uczesanie dodatkowo wytapirować. To zdecydowanie najgorsza fryzura dla kobiet po 60-tce, które pragną zachować młody wygląd. Postarza nawet o 15 lat.

Fryzura 60+

i

Autor: Shutterstock Fryzura 60+

Fryzury, których kobiety po 60-tce powinny unikać

Oprócz krótkich włosów z tapirem, fryzjerzy odradzają swoim dojrzałym klientkom również proste, długie włosy. Wynika to z faktu, że z wiekiem włosów na głowie jest coraz mniej i długie pasma są przerzedzone, przez co nie wyglądają zdrowo. W wyborze fryzury kluczowe jest nie tylko dopasowanie samego strzyżenia, ale również koloryzacji. Pożółkły blond sprawia, że cera wygląda na zmęczoną, a zmarszczki stają się bardziej widoczne. Również czarny kolor włosów nie jest dobry dla kobiet po 60-tce, gdyż cera zyskuje wtedy ziemisty odcień i nie wygląda zdrowo.

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta
Listen on Spreaker.