Bob -  Fryzura wszech czasów

i

Autor: Shutterstock

BOB - NAJLEPSZA fryzura wszech czasów! MEGA modny i rewelacyjnie odmładza

2020-12-09 8:11

Jaka jest najmodniejsza fryzura w historii? Zdradzamy sekrety fryzjerów i przedstawiamy wam fryzurę, która od wielu sezonów pozostaje najgorętszym trendem. Pasuje ona prawie każdej kobiecie, bez względu na wiek, jest prosta w stylizacji i rewelacyjnie odmładza. To prawdziwa fryzura wszech czasów. Odważysz się na ścięcie włosów i postawisz na całkowitą metamorfozę? Zobacz, jaka fryzura jest najmodniejsza w historii i dopierz wariant dla siebie.

Jak fryzura jest najmodniejsza?

Od kilu sezonów w modzie pozostają fryzury krótkie i półdługie. Takie rozwiązania pasuje prawie każdej kobiecie, rewelacyjnie odmładza i nie wymaga wielogodzinnej stylizacji. Dedykowane jest ono kobietom, które chcąc wyglądać modne i atrakcyjnie, ale równocześnie nie chcą być uzależnione od suszarki do włosów, prostownicy czy lokówki. Jak fryzura zatem zasłużyła na miano najlepszej fryzury wszech czasów? Odpowiedź jest prosta, to bob i wszystkie jego odmiany.

Czytaj także: MEGA promocje w Biedronce. EKSKLUZYWNE perfumy w obłędnej cenie. Tego jeszcze nie było

Jak obciąć boba?

Bob to najmodniejsza fryzura wielu ostatnich lat, po raz pierwszy pojawiła się ona w latach 20-tych XX wieku, kiedy to kobiety w USA  i Wielkiej Brytanii zrzuciła gorsety i zaczęły walczyć o swoje prawa. Bob to klasyczne, a przy okazji bardzo nowoczesne cięcie polegające na skróceniu włosów, najczęściej do wysokości brody. Najczęściej fryzura ta charakteryzuje się krócej ściętymi włosami w tyłu głowy i dłuższymi kosmykami przy żuchwie. Co najważniejsze fryzura ta daje nieskończenie wiele możliwości, dzięki czemu można ją dopasować do każdego rodzaju urody, wieku i rodzaju włosów. Wiele kobiet, uważa że bob niekoniecznie sprawdzi się na włosach kręconych i falowanych, to błąd. Odpowiednie cięcie sprawi, że fryzura nabierze lekkości, a włosy objętości. Bob doskonale pasje również do grzywki.

Sprawdź również: LEGENDARNE polskie marki kosmetyczne. NASZE kosmetyki podbijają świat 

Rodzaje boba - long bob, angled bob, bob chiński

Najpopularniejszą wariacją tradycyjnego boba, jest long bob, inaczej lob. To fryzura, która zachowuje wszelkie właściwości boba, ale kosmetyki pozostawiane są na nieco dłuższej wysokości. Co ważne, taki rodzaj cięcia  pasuje do każdego kształtu twarzy i jest odpowiednie dla każdego rodzaju włosów: cienkich, grubych, falowanych, prostych. Dłuższe niż w przypadku tradycyjne boba włosy pozwalają również na eksperymenty w stylizacji i może cały czas wiązać włosy w wygodny kucyk.

Anlged bob - To bardzo twarzowa i elegancja wariacja klasycznego boba.  Sekretem tej fryzury są nieco dłuższe pasma i geometryczne, proste linie. Wbrew temu, co może się wydawać, jest to świetna propozycja także dla kobiet o włosach falowanych. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie zdecydują się na drastycznie cięcia, a chcąc w sposób nowoczesny odświeżyć swoją fryzurę. Angled bob wyszczupla twarz i doskonale nadaje się jako fryzura pod czapkę.

Bob chiński - to wersja dla kobiet odważniejszych, które chcą postawić na krótką fryzurę. W tej wersji boba włosy ścięte są do takiej samej długości wokół całej głowy poniżej linii szczęki. 

Zobacz naszą galerię i wybierz rozwiązanie dla siebie!

Fryzury damskie 2020 dla półdługich włosów. REWELACJA. To jest MODNE