Niemodne spodnie dla kobiet po 50-tce

i

Autor: Shutterstock Niemodne spodnie dla kobiet po 50-tce

Moda dla kobiet dojrzałych

Niedawno każda Polka miała je w swojej szafie. To zakazane spodnie dla kobiet po 50-tce. Skracają i pogrubiają nogi. Modowy koszmarek sprzed lat powraca

2023-08-26 19:28

Te spodnie były modne w latach 90. i teraz powracają do łask. Jednak przestrzegamy, że taki krój skraca nogi i może nawet sprawi, że optycznie będą wyglądać masywniej. Zdecydowanie te spodnie nie są dobrym wyborem dla kobiet po 50-tce, którym zależy na eleganckim i modnym wyglądzie. O który fason chodzi? Zapewne kilak lat temu każda Polka miała je w swojej szafie.

To najgorsze spodnie dla kobiet po 50-tce. Kiedyś każda Polka miała je w szafie

Moda się zmienia, potem powraca i coś co jeszcze niedawno było największym trendem, staje się kiczem i przeżytkiem. Ta jest w przypadku popularnych w latach 90. spodni damskich. Kiedyś każda kobieta w każdym wieku pragnęła mieć je w swojej szafie i chętnie zakładała je na przeróżne okazje. Rybaczki - spodnie damskie, bez których nie wyobrażałyśmy sobie letnich stylizacji, zniknęły z magazynów modowych, żeby teraz powrócić w wielkim stylu. Niestety prawda jest taka, że rybaczki to najgorsze spodnie dla kobiet po 50-tce, które cenią sobie elegancki wygląd. Przede wszystkim nie pasują do każdego typu sylwetki i mogą skutecznie podkreślać jej mankamenty. Z racji, że z wiekiem figura kobieca nabiera nieco innych kształtów, brzuch staje się odstający, a tkanka tłuszczowa odkłada się w biodrach, rybaczki mogą zniekształcić sylwetkę.

Spodnie rybaczki. Kto nie powinien ich nosić?

Spodnie rybaczki są często traktowane jako alternatywa dla szortów. Jednak zanim zdecydujemy się na ich zakup warto dowiedzieć się, komu taki fason kompletnie nie pasuje. Z pewnością nie są dobrym wyborem w przypadku niskich kobiet, gdyż optycznie tylko skraca nogi i przez to całą sylwetkę. Może też sprawić, że nogi będą wydawać się znacznie masywniejsze niż w rzeczywistości. Kobiety, które narzekają na masywne łydki stanowczo powinny unikać spodni typu rybaczki, gdyż ten fason tylko zwróci uwagę na ten mankament sylwetki.

Sonda
Nosisz rybaczki?
Tańczące z promocjami 25.07.2023
Listen on Spreaker.