makijaż

i

Autor: Shutterstock makijaż

Walentynkowa kampania inspirowana najnowszym hitem Miley Cyrus

Najnowsza piosenka Miley Cyrus “Flowers” szturmem wdarła się na listy przebojów i do naszych serc. Utwór nie mógł powstać w bardziej odpowiednim momencie, niż tym poprzedzającym Walentynki, kiedy presja bycia w idealnym związku, z idealnym partnerem jest jeszcze silniejsza niż zazwyczaj. Dlatego FOREO postanowiło zainspirować się potęgą przesłania Miley Cyrus “I can love me better” (“Mogę bardziej kochać sama siebie”) i w swojej Walentynkowej Kampanii na Social Mediach wesprzeć każdego, kto w Święto Zakochanych chciałby spędzić czas sam ze sobą. Skupiając się na swoich potrzebach i realizując się w taki sposób, jaki mu odpowiada.

Miłość ma różne oblicza

FOREO Sweden na co dzień stara się przekonywać, że nie tylko w Walentynki - święcie celebrującym miłość, ale każdego dnia powinniśmy uczyć się kochać siebie trochę mocniej. A dbanie o własne potrzeby potraktować jako priorytet. Właśnie dlatego szwedzka marka beauty-tech ruszyła z kampanią w mediach społecznościowych, która obraca się wokół tekstu piosenki Miley Cyrus. FOREO głęboko wierzy, że miłość do samego siebie jest ważna w prowadzeniu zdrowego stylu życia i spełnienia na wielu poziomach.

Zobacz także: Szacunek dla kobiecości celebrowano już starożytnym Rzymie. Sprawdź, kiedy jest Dzień Kobiet 2023 i jak obchodzi się to święto w Polsce i na świecie

“Mogę bardziej kochać sama siebie”

Miłość do siebie ma wiele plusów. Pomaga zmniejszyć stres, zbudować zdrowsze nawyki, zwiększyć naszą produktywność i pewność siebie, a także wpłynąć na poziom szczęścia. Z kolei piosenki od zawsze mają niesamowitą moc opowiadania o emocjach, sprawiania, że czujemy się smutni i szczęśliwi, a niektóre z nich mogą nas również wzmacniać, dodawać odwagi i sprawiać, że wierzymy w siebie. Dlatego FOREO w swojej Walentynkowej kampanii zachęciło influencerów i obserwatorów z całego świata do wstawiania własnej interpretacji hitu “Flowers” i pokazania, że niezależnie od okoliczności, poradzimy sobie ze wszystkim.

FOREO w kampanii zachęca: kup sobie walentynkowe kwiaty, napisz swoje imię na piasku, rozmawiaj ze sobą godzinami i mów sobie wszystko, czego nikt inny by nie zrozumiał. Pamiętaj, aby tańczyć, trzymać się za rękę, a na koniec kochaj sama siebie bardziej, niż ktokolwiek inny!

Kolejny sezon na lodowisku w Lesznie