Weekend wielkich promocji w Lidlu. Absolutny must have taniej o 30 proc. Trzeba się spieszyć

2022-01-29 5:26
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje, wyprzedaże i wielkie przeceny w sklepie internetowym Lidla. Internetowy Lidla to kilka tysięcy artykułów przemysłowych w ramach kategorii takich jak: moda, warsztat i auto, kuchnia, dom, dziecko, sport i wypoczynek, zdrowie oraz uroda czy zabawki. Najbliższy weekend to doskonała okazja na zaopatrzenie się w potrzebne artykuły, ponieważ sieć zapowiedziała darmowe dostawy przez cały weekend oraz w niedzielę promocje -30 proc. na wybrane produkty z obszaru „sypialnia”. Darmowa dostawa potrwa od soboty, 29.01, do niedzieli, 30.01. Zobacz, jakie promocje upolujesz podczas weekendowych zakupów w Lidlu.

Weekendowa wyprzedaż w Lidlu. Okazje, które zwalają z nóg

Lidl oferuje takie produkty jak materace do łóżek, meble czy sprzęt sportowy, co dla części klientów może być zaskoczeniem. Wiele artykułów przemysłowych sieć udostępnia w sklepie online – lidl.pl. W najbliższy weekend, 29-30 stycznia wszystkich klientów lidl.pl czeka podwójna okazja. Sieć zapewnia darmową dostawę, niezależnie od wartości koszyka. Oznacza to, że klient zapłaci wyłącznie za wybrane produkty, a koszt dostawy pokryje Lidl. Kolejny powód do odwiedzenia lidl.pl to promocja minus 30 proc.na wybrane artykuły z grupy „sypialnia” Spokojny sen to podstawa zdrowego trybu życia i gwarancja energii na następny dzień. Sklep internetowy Lidla to ponad 140 produktów, a w tym: poduszki, kołdry, pościele i prześcieradła. Oferowane produkty są dostępne głównie w ramach marki własnej Lidla – Livarno Home. Marka została doceniona nagrodą „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2022”. Ta gwarancja najwyższej jakości i spokojnie snu w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Lidl promocje
Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Lidl promocje
Autor: Materiały prasowe Lidl promocje
Sonda
Robisz zakupy w sklepie internetowym Lidla?
Tańczące z promocjami 24.01.2022r.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE