makijaż

i

Autor: Shutterstock makijaż

Strefa beauty

Zadbaj o zdrowie jamy ustnej oraz śnieżnobiały uśmiech

2023-08-12 17:35

Higiena jamy ustnej to nie tylko białe zęby i brak brzydkiego zapachu z ust. To także zdrowie zębów, oraz całego organizmu. Chore i pełne próchnicy zęby mogą przełożyć się na problemy zdrowotne z całym ciałem, w tym z sercem. Super-Pharm wraz z marką Colgate zadba o Twój śnieżnobiały uśmiech.

O piękny uśmiech i zdrowe zęby zadbasz z:

Colgate Slim Soft Charcoal Szczoteczka do zębów miękka SOFT z węglem aktywnym.  Szczoteczka o wyjątkowo cienkich zakończeniach włókien do głębokiego i dokładnego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz poniżej linii dziąseł. Szczoteczka Colgate SlimSoft Charcoal to miękka szczoteczka do zębów z włóknami nasyconymi aktywnym węglem zapewniająca delikatne czyszczenie powierzchni międzyzębowych. Szczoteczka dostępna w Super-Pharm. 

Colgate

i

Autor: Materiały prasowe Colgate

Pasta do zębów Colgate Max White Purple Reveal. - Zainspirowani działaniem fioletowych szamponów z technologią koloru, przedstawiamy pierwszą fioletową pastę do zębów Colgate z efektem natychmiastowo bielszych zębów. Pasta do zębów Colgate Max White Purple Reveal z technologią optycznego rozjaśniania koloru pomaga ujawnić bielszy uśmiech już po pierwszym szczotkowaniu. Co więcej, usuwa do 100% przebarwień powierzchniowych spowodowanych jedzeniem i piciem, co zostało potwierdzone klinicznie. Produkt jest bezpieczny dla szkliwa i odpowiedni do codziennego użytku. Nasza fioletowa pasta do zębów zawiera fluor, który chroni zęby przed próchnicą. Nie przegap najgorętszego trendu w higienie jamy ustnej i wypróbuj Max White Purple Reveal dla efektu natychmiastowo bielszego uśmiechu! - obiecuje producent. Pasta dostępna w Super-Pharm.

Colgate

i

Autor: Materiały prasowe Colgate

Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax White+Charcoal. Zapewnia długotrwałą świeżość i piękny, biały uśmiech. Zawiera aktywny węgiel dla zaawansowanej ochrony przed powstawaniem przebarwień powierzchniowych. Zapewnia 24/7 ochronę przed płytką nazębną, więc masz pewność, że dbasz o zęby za każdym razem, gdy go użyjesz. Dostępny w Super-Pharm. 

Colgate

i

Autor: Materiały prasowe Colgate
Pomorskie. Wodne Ogrody w Wejherowie otwarcie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany