Zobacz galerię

TOP 5 najlepszych hoteli w Egipcie. Zrobisz tu najpiękniejsze zdjęcia

2023-07-22 5:03

Wakacje w Egipcie cieszą się dużą popularnością wśród polaków. Bez względu na porę roku chętnie odwiedzamy kraj pełen historii i pewnej pogody. Dla wielu osób ogromne znaczenie ma także hotel, w którym się zatrzymują. Oprócz dobrego jedzenia liczą się także piękne wnętrza, które można pokazać w mediach społecznościowych. Eksperci z biura podróży Join UP! Wytypowali najlepsze hotele w Egipcie, które uchodzą za najbardziej „instagramowe”.

Egipt, kraj bogatej historii i fascynujących zabytków, przyciąga podróżników i turystów z całego świata swoją tajemniczą aurą i urzekającą przyrodą. Wśród magicznego krajobrazu, znajdują się hotele, które stanowią prawdziwe perły dla miłośników podróży, którym zależy na ładnych zdjęciach. Tym bardziej że według raportu Kiwi.com, ponad 32 proc. respondentów z Polski przy wyborze miejsca na wakacje kieruje się dobrym jedzeniem, po to, by zrobić zdjęcie i podzielić się nim w mediach społecznościowych (ponad 32%). Z kolei podróżnicy pokolenia Z, uwielbiają tworzyć relacje z wyjazdu w mediach społecznościowych — to istotna czynność dla ponad 27% z nich.

TOP 5 najlepszych hoteli w Egipcie. Zrobisz tu najpiękniejsze zdjęcia

W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się niedawno wybudowane lub świeżo wyremontowane, nowoczesne obiekty, które spełniają aktualne trendy w projektowaniu, wystroju i obsłudze. Właśnie takie hotele nazywamy hotelami „instagramowymi”. W zestawieniu Join UP!znajdują się prawdziwe egipskie perełki dla najbardziej wymagających gości, ceniących dobry design i najlepszą jakość.

- Jesteśmy prawdziwymi ekspertami od Egiptu. Jest to dla nas wyjątkowa i flagowa destynacja, obecna w naszym portfolio już od 9 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy wczasy dla ponad 3 milionów turystów z 8 krajów, w których działa Join UP!. W naszej globalnej kampanii "reDiscover Egypt" proponujemy odkryć Sharm el Sheikh na nowo, wybierając je jako wakacyjny kierunek atrakcyjny przez cały rok. Pragniemy, by jak najwięcej osób podróżowało, odkrywało świat i wracało bezpiecznie do domu z fantastycznymi wspomnieniami i … zdjęciami z wakacji, które zorganizował Join UP! - mówi Katarzyna Bayraktar, Head of Sales and Development Join UP! Polska.

ZOBACZ TEŻ:To jedna z najpiękniejszych i najciekawszych greckich wsyp. Będzie hitem na wakacje 2023

Quiz. Zwroty po angielsku na wakacje

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Dalej będzie dużo trudniej! Jak przywitasz się z hotelowym recepcjonistą?