Zbliża się nów Księżyca w Maju 2021 - to dobry czas, by prosić o podwyżkę! Kiedy jest nów księżyca w maju?

Zbliża się nów Księżyca w Maju 2021 - to dobry czas, by prosić o podwyżkę! Kiedy jest nów księżyca w maju?
Autor: janrye/Pixabay Zbliża się nów Księżyca w Maju 2021 - to dobry czas, by prosić o podwyżkę! Kiedy jest nów księżyca w maju?

Nów Księżyca w maju 2021 będzie okazją do tego by zwolnić i zacząć doceniać, to co mamy. To będzie wyjątkowy nów, ostatni w którym możemy wykorzystać energię Księżyca na naszą korzyść. Od wieków wiadomo, że fazy ziemskiego satelity oddziałują na ludzi. Każda z nich wpływa inaczej na nas oraz nasze emocje. Nów Księżyca to "nowy" księżyc, który oznacza początek nowego cyklu. To doskonały czas, na energetyczne oczyszczenie, wyznaczenie nowych celów i działanie. A nów Księżyca w maju będzie wyjątkowy, nie tylko w sferze duchowej ale i finansowej. Jak wykorzystać jego energię?

Nów Księżyca w maju w 2021 roku wypada we wtorek 11 maja o godzinie 21:00. Będzie to nów w znaku Byka. Jeden z ostatnich przed sezonem zaćmień, po których czekają nas solidne zmiany. Dlatego warto wykorzystać jego energię, a ta będzie dla nas wyjątkowa. Najbliższy nów zachęci nas do rozrzutności ale warto się powstrzymać by docenić, to co już mamy. Z łatwością zauważymy, że możemy czerpać pełnymi garściami z tego, co już zgromadziliśmy. Pomoże dostrzec, że warto nie tylko brać ale i dawać. Byk pomaga budować nasze cele rozsądnie i nieśpiesznie. Z jego pomocą zaplanujemy zmiany i konsekwentnie je zrealizujemy. Nów Księżyca w znaku Byka zapewnia także powodzenie w finansach. Proś o pożyczkę, ubiegaj się o podwyżkę, a może nawet zagraj na loterii?

ZOBACZ TEŻ: Zaćmienie Księżyca w maju 2021. Kiedy i gdzie obserwować to niezwykłe zjawisko?

Nów Księżyca w maju 2021. Co możesz zrobić podczas nowiu Księżyca w znaku Byka?

Eksperci od ogrodnictwa od lat radzą, by siać i sadzić rośliny właśnie podczas nowiu, bo wtedy dają najlepsze plony. Podobnie jest z nami. Nów Księżyca jest doskonałym czasem planowanie, spisanie i rozpoczęcie działań, które odkładamy od dawna. Nadchodzący nów w znaku Byka będzie sprzyjał uciechom i znalezieniu drogi do spokoju. Poczujesz luz i opanowanie, ale i większą czułość dla siebie i bliskich. Docenisz to co masz i  pomyślisz o tym, co jest ci potrzebne. Jak pisaliśmy wyżej, ten nów będzie sprzyjał finansom. Dokładnie przeanalizuj stan swojego konta i wykorzystaj ten moment na wizualizację kolejnych wpływów. Zastanów się, co możesz zrobić by poprawić swoją sytuacje materialną i zacznij działać, teraz będzie to łatwiejsze. 10 i 11 maja, to dobry czas na proszenie o podwyżkę lub pożyczkę. Po 14 maja przyspieszenie gospodarcze za sprawa Jowisza w znaku Ryb. Tak będzie do 28 lipca – dobrze wykorzystaj ten czas. Oprócz sfery finansowej zadbaj też o duchowość. Poświęć czas rodzinie, ugotuj dobry obiad i ciesz się bliskością. To zaowocuje harmonią i dobrymi pomysłami także w biznesie.

Zbigniew Wodecki ma swój skwer w Krakowie. Latem będą tu koncerty
Najnowsze