Sposób na gładkie firanki bez prasowania

i

Autor: Shutterstock Sposób na gładkie firanki bez prasowania

Domowe patenty na prasowanie

Cudowny trik na prasowanie firanek bez żelazka. W 30 sekund będą gładkie. Weź jedną rzecz ze swojej kosmetyczki

Prasowanie firan bez użycia żelazka - czy to w ogóle możliwe? Prasowanie firanek to jedno z najmniej przyjemnych zadań domowych. Nic dziwnego, że wiele osób szuka rozwiązań, które pomogą im je ułatwić. Jak prasować firanki? Koniecznie wypróbuj trik, dzięki któremu będą one perfekcyjnie gładkie bez użycia żelazka. Wystarczy po praniu je rozwiesić i użyć kosmetyku, który każda kobieta ma w swojej kosmetyczce. Ten sposób na szybkie prasowanie firanek pokocha każda pani domu.

Jak prać firanki żeby ich nie prasować?

Prasowanie firanek można skutecznie ułatwić, stosując pewne zasady podczas ich prania. Pranie firanek bez prasowania to hit, który naprawdę może skrócić porządki w domu. Wiele kobiet już pokochało ten trend. Jak prać firanki żeby ich nie prasować? Przede wszystkim pamiętaj, aby używać proszków i płynów przeznaczonych do prania firan i zasłon. Najpierw złóż tkaninę w kostkę, a następnie włóż ją w specjalny pokrowiec do prania lub poszewkę małej poduszki. Następnie włóż do bębna, oczywiście pamiętając o tym, by zająć maksymalnie 1/3 jego pojemności. Ustaw program do tkanin delikatnych i wybierz wirowanie maksymalnie na 400 obrotów/minutę. Ten sposób prania zagwarantuje, że nie firankach będzie znacznie mniej zagnieceń, niż przy tradycyjnej metodzie. Jeśli na twoich firankach nadal są widoczne niewielkie zagniecenia, to wypróbuj niezawodnego triku z lakierem do włosów.

Sposób na prasowanie firanek bez żelazka. Będą gładkie w 30 sekund

Zastanawiasz się, jak prasować firanki? Musisz wypróbować sposób, dzięki któremu będziesz mieć firanki bez zagnieceń i to w zaledwie 30 sekund. Wystarczy, że sięgniesz do swojej kosmetyczki po lakier do włosów. Po wyjęciu firanek z pralki powieś je na karniszu jeszcze wilgotne. W ten sposób pod wpływem własnego ciężaru będzie się prostować. Jeśli widzisz na niej zagniecenia  spryskaj firankę lakierem do włosów z odległości około 20 cm. Kosmetyk nie tylko rozprostuje materiał, ale pozostawi na nim również warstwę ochronną, dzięki czemu na firance przez długi czas nie będzie osiadać kurz i brud. 

Sonda
Prasujesz firanki po praniu?
Jak prawidłowo czyścić liście roślin? Domowe sposoby na czyszczenie roślin doniczkowych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany