Studniówka

i

Autor: Shutterstock Studniówka

Kobieta wymiata!

Dyrektorka zatańczyła na studniówce taniec Wednesday. Zebrała od uczniów owacje! To wideo robi furorę w sieci

2023-02-08 14:17

Dyrektorka jednego z liceów w Sosnowcu wprawiła w osłupienie uczniów obecnych na balu studniówkowym. Kobieta odtworzyła na parkiecie, słynny w ostatnich tygodniach taniec Wednesday, za co zebrała gromkie brawa. Taniec dyrektorki podczas studniówki trafił do mediów społecznościowych, gdzie robi furorę! Uczniowie i internauci są zachwyceni.

Dyrektorka szkoły w Sosnowcu odtworzyła taniec Wednesday

Studniówka dla przyszłych maturzystów to ostatnia chwila wytchnienia przed przygotowaniami do egzaminu dojrzałości. Chyba każdy uczeń czeka na bal studniówkowy, który pozostanie w jego pamięci do końca życia. W imprezie uczestniczą nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i dyrektor szkoły. Do sieci wyciekło nagranie ze studniówki IX LO w Sosnowcu. Filmik robi furorę an TikToku, gdzie do tej pory obejrzało go już 1,5 miliona razy. Na filmiku widać, jak roześmiana dyrektorka szkoły tańczy słynny taniec Wednesday. Trzeba przyznać, że kobieta perfekcyjnie odtworzyła choreografię ułożoną przez Jennę Ortegę. Dyrektorka swoim tańcem Wednesday skradła serca uczniów obecnych na studniówce i zebrała owacje na stojąco. Filmik z jej tańcem został wrzucony na TikToka szkoły. - Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej - opisano nagranie.

Internauci są zachwyceni tańcem dyrektorki

Pod filmikiem na TikToku pojawiło się wiele przychylnych komentarzu. Internauci są zachwyceni tańcem i zachowaniem dyrektorki liceum z Sosnowca.

  • "Kobieta z klasą, poczuciem humoru i widać, że taka sympatyczna"
  • "Widać, że kobieta z klasą!"

- piszą w komentarzach.

Najlepsze piosenki na studniówkę 2023. Tych hitów nie może zabraknąć!
Nasi Partnerzy polecają