ziemia, glob, dzień ziemi

i

Autor: - ziemia, glob, dzień ziemi

Dzień Ziemi 2017. Kiedy wypada? [DATA]

2017-04-20 14:15

Dzień Ziemi przypada na 22 kwietnia, czyli już dziś! To bardzo ważne święto istnieje po to, by przypomnieć nam jak niezbędna dla nas jest nasza planeta i jak bardzo powinniśmy o nią dbać!

Dzień Ziemi, który wypada w kalendarzu w sobotę, 22 kwietnia, to coroczna akcja, której celem jest promowanie ekologicznych zachowań w społeczeństwie. Na codzień niestety zapominamy, jak ważna jest dla nas Ziemia. To nasza planeta, nasz dom, o który trzeba dbać, by nie uległ zniszczeniu przez nasze niedbalstwo. Każdego dnia wyrzucamy tony śmieci, produkujemy mnóstwo spalin i wycinamy setki drzew, które są nam niezbędne do życia. To właśnie dzisiaj jest ten dzień, w którym powinniśmy zatrzymać się na chwilę i zastanowić, zanim wyrzucimy plastikową butelkę na ulicę! Dbajmy o naszą planetę wszyscy razem. To właśnie nasze działania - wycinanie lasów czy palenie w piecach śmieci wywołują trujący smog. Musimy pamiętać, że drzewa i krzewy to nasze "zielone płuca"!

Zobacz: Warszawa: wypadek przy Dworcu Wileńskim. Tworzą się wielkie korki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają