Małgorzata Kożuchowska dzwoni do klientów i lansuje się w butach z CCC? Też możesz je mieć

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu
Autor: Instagram Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Popularna aktorka, Małgorzata Kożuchowska postawiła na najmodniejszy fason butów w tym sezonie. Ten model, nie tylko idealnie sprawdzi się jesienią i zimą, ale również dostępny w jest w popularnej sieciówce CCC. Też możesz mieć te buty. To jednak nie wszystko, klienci sklepu donoszą jakoby aktorka dzwoniła do nich i namawiała na zakupy.

Małgorzata Kożuchowska stawia przede wszystkim na wygodę. Gwiazda należy do tych kobiet, które mają doskonale wyczucie stylu i zawsze wygląda rewelacyjnie i oszałamiająco. Tym razem, w swojej stylizacja aktorka wykorzystała buty z popularnej sieciówki CCC.

Zobacz też: Vera Wang. Ma 70 lat, a wygląda na 20. SZOK, a wszystko dzięki wódce

Noś buty jak Małgorzata Kożuchowska

Na swoim profilu na Instagramie Kożuchowska chętnie dzieli się z fanami pomysłami na jesienne stylizacje. Co ciekawe, gwiazda stawia nie tylko na drogie i ekskluzywne marki ale także na takie, na które stać większość przeciętnych Polek. Tym razem aktorka zachwyciła stylizacją z brązowymi półbutami. Ten model znajdziecie w CCC za jedynie 179,99 złotych. Jak za dobre jakościowo buty to wyjątkowo atrakcyjna cena. Idealnie sprawdzą się one zarówno jesienią, pasują zarówno do sportowych, jak i bardziej eleganckich stylizacji. 

Czytaj też:  PUDER w Biedronce. Ten kosmetyk to HIT w makijażu. Kosztuje jedynie 13 złotych

To jednak nie wszytko, klienci CCC informują o nowym pomyśle marketingowym sieci. Będąca ambasadorką marki Lasocki Kożuchowska "dzwoni" do konsumentów i namawia do bezpiecznych zakupów w czasie pandemii w internetowym sklepie CCC. - Cześć tu Małgorzata Kożuchowska, mam dla ciebie specjalną wiadomość, jako ambasadorka marki Lasocki chcę ci opowiedzieć, jak proste i wygodne są zakupy w ccc.eu - mówi z nagrania Kożuchowska. W ten sposób sieć walczy z kryzysem ekonomicznym będącym efektem pandemii koronawirusa i namawia klientów na zakupy online. 

Tak wygląda grób Ewy Tylman
Najnowsze