Malutka dziewczynka zanosi się z bólu. Do akcji wkracza pies. To wideo rozczuli chyba każdego rodzica

i

Autor: TikTok/jasperandhazley Malutka dziewczynka zanosi się z bólu. Do akcji wkracza pies. To wideo rozczuli chyba każdego rodzica

Malutka dziewczynka zanosi się z bólu. Do akcji wkracza pies. To wideo rozczuli chyba każdego rodzica

2022-07-14 15:42

Okres ząbkowania bywa męczący nie tylko dla dziecka, ale też dla jego rodziców. Czasami maluch tak bardzo cierpi, że w żaden sposób nie można i ukoić jego bólu. W sieci pojawiło się rozczulające nagranie, które chwyci za serce chyba każdego rodzica. Malutka dziewczynka zanosi się w płaczu z bólu. Nagle pojawia się pies i kładzie się obok dziecka. To co zrobił ten czworonóg jest po prostu niesamowite.

Chyba każdy rodzic zna trudy związane z okresem ząbkowania u dzieci. Jedne maluszki przechodzą przez ten etap lekko, inne znacznie gorzej, jednak w obu przypadkach ten okres zostaje w pamięci rodziców na wiele lat. Bywa, że dziecko, któremu wychodzą pierwsze zęby, niesamowicie cierpi, a rodzice nie potrafią mu pomóc. Tak było w przypadku tej malutkiej dziewczynki. Dziecko wręcz zanosi się w płaczu i pokłada się na podłodze. Mama nie była w stanie ukoić bólu córki. Zrobił to natomiast pies. - Właśnie ubrałam córkę. Była bardzo zmęczona i ząbkowała. Jasper położył się obok, aby ją pocieszyć. Po pięciu minutach córka przy nim zasnęła. Przez cały czas Jasper nawet się nie ruszał - pisze pod nagraniem kobieta. I faktycznie zwierzę spokojnie leżało obok dziewczynki, dopóki się nie wyciszyła i zasnęła. Filmik szybko skradł serca internautów, którzy są zachwyceni wyjątkową relacją, jaka łączy psa z dziewczynką. - Ten pies będzie jej najlepszym przyjacielem - piszą w komentarzach.

Sonda
Czy pies to faktycznie najlepszy przyjaciel człowieka?
Co męczy niemowlaka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki