Michel Moran

i

Autor: Materiały prasowe Michel Moran

Gotowanie z mistrzem

Michel Moran z autorskim kursem gotowania. Nauka gotowania z jurorem MasterChefa - idealny pomysł na prezent pod choinkę

2022-12-09 8:35

Michel Moran, znany szef kuchni i restaurator z 40-letnim doświadczeniem, a także juror wszystkich polskich edycji MasterChefa i MasterChefa Juniora, kieruje swój autorski kurs gotowania online do wszystkich osób, które chcą się nauczyć gotować, poznać tajniki kulinarne lub poprawić swoją technikę.

Kurs online Michela Moran składa się z 10 lekcji wideo o łącznym czasie trwania ponad 5,5 godziny. Każdy z odcinków poświęcony jest innej kategorii produktów (mięso, ryby, owoce morza, jajka, warzywa, sosy, desery), a także sztuce prezentacji dań na talerzu oraz technikom kulinarnym tradycyjnym i nowoczesnym. Szef Moran dzieli się w kursie swoimi trickami i sekretami kulinarnymi, które poznawał przez 40 lat pracy w gastronomii. Ten kurs to czysta i unikalna wiedza kulinarna powstał z pasji do gotowania i chęci dzielenia się nią- nie ma w nim sponsorów ani reklam. Kurs ten jest idealną okazją, by doskonalić swoje talenty kulinarne pod okiem mistrza i świetnym pomysłem na prezent pod choinkę dla wszystkich miłośników dobrej kuchni.

Zobacz także: Co powinno się wieszać na choince? Tradycyjne ozdoby, które przyciągają szczęście 

W przygotowywaniu posiłków nie chodzi o odtwarzanie przepisów, chodzi o poznanie całej filozofii gotowania, zasad pracy z każdym produktem, technik kulinarnych, a następnie wykorzystanie ich w praktyce. Taka wiedza pozwala rozwinąć skrzydła w kuchni oraz tworzyć dania, które zachwycą nas i naszych najbliższych. Pozwala na kreatywność i czerpanie prawdziwej przyjemności z gotowania” – mówi Michel Moran.

Kurs jest aktualnie dostępny w promocji świątecznej- można zdecydować się na zakup:

  •  dostępu do kursu dla siebie lub na prezent;
  •  dostępu do kursu w pakiecie z książką z przepisami Michela Moran „Moje Smaki” z autografem;
  •  dostępu do kursu w pakiecie z fartuchem z autografem w ozdobnym pudełku.

Dodatkowo dostępne są także pakiety lekcji. 

Uczestnicy kursu otrzymają dyplom ukończenia kursu online, dostęp do dedykowanej kursantom grupy na FB oraz 10 e-book’ów podsumowujących zawarte w danym odcinku rady i tricki, aby mogli w każdej chwili do nich wrócić i wykorzystać je we własnej kuchni.

Dla internautów se.pl mamy specjalny kod rabatowy na zakup kursu gotowania Michel Moran ze 55% zniżką (od ceny regularnej) . Wystarczy przy złożeniu zamówieniu wpisać kod: MICHELSE6012 Kody rabatowe obowiązują na: 

  • kurs;
  • zestaw upominkowy: kurs i książka;
  • zestaw upominkowy: kurs i fartuch w ozdobnym pudełku.

Michel Moran zaprasza także do swojej restauracji Ma Maison, która znajduje się w podwarszawskich Laskach przy ulicy Poznańskiej 2. - "W przeciwieństwie do poprzednich doświadczeń postanowiłem stworzyć miejsce z dala od zgiełku wielkiego miasta, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody urokliwej o każdej porze roku, w miejscu, gdzie czas płynie wolniej. To miejsce, to restauracja rodzinna, niezobowiązująca, tchnięta zarówno tradycją i nowoczesnością, pachnąca domowym chlebem, ciastem, restauracja dla Wszystkich, ceniących sobie ciepłą, domową i rodzinną atmosferę jak i kameralne spotkania" - mówi o restauracji Michel Moran.

Materiały prasowe

Michel Moran

i

Autor: Materiały prasowe Michel Moran
Michel Moran

i

Autor: Materiały prasowe Michel Moran
Kurs gotowania Michel Moran
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany