sposoby na zmarszczki wokół ust

i

Autor: Shutterstock sposoby na zmarszczki wokół ust

Sposoby na zmarszczki

Niebiańsko skuteczny trik na zmarszczki wokół ust. Pionowe bruzdy widocznie zmniejszone. Wystarczy, że co wieczór będziesz to robiła

2023-07-30 15:35

Jak się pozbyć zmarszczek wokół ust? Tego rodzaju bruzdy to najczęściej zmarszczki mimiczne, a za ich występowanie odpowiadają miedzy innymi geny, palenie papierosów oraz dieta uboga w witaminy A, E oraz C. W przypadku walki z procesami starzenia się skóry ważna jest regularność, dobrze dobrana pielęgnacja oraz masaże twarzy. Możesz także wprowadzić domowe zabiegi, które sprawią, że zmarszczki wokół ust staną się widocznie zmniejszone. Ta domowa maseczka działa cuda.

Jak powstają zmarszczki wokół ust?

Za powstawanie zmarszczek wokół ust odpowiedzialna jest przede wszystkim genetyka oraz mimika twarzy. Na ich wstępowanie bardziej narażone są osoby palące papierosy oraz często pijące napoje przez rurki. Inne czynniki odpowiedzialnie za występowanie zmarszczek wokół ust to zbyt małe nawodnienie, niezdrowa dieta oraz brak stosowania kremów z filtrem. Zmarszczki wokół ust powstają głównie w dojrzałym wieki, gdy skóra przestaje produkować potrzebne jej ilość kolagenu oraz elastyny. W wyniku czego traci jędrność oraz elastyczność. Skutecznymi sposobami na walkę z procesami starzenia się skóry jest dobrze dobrana i regularna pielęgnacja oraz masaże twarzy. Możesz także wspomagać się domowymi sposobami, które stanowią rewelacyjne uzupełnienie przeciwzmarszczkowej rutyny. Wypróbuj domową maseczkę na zmarszczki wokół ust.

CZYTAJ TAKŻE: Jakie bluzki i koszule powinny wybierać kobiety po 50-tce, które chcą odmłodzić twarz? Te modele sprawią, że będziesz wyglądać co najmniej 10 lat młodziej

Nadzwyczajny patent na zmarszczki wokół ust. Domowa maseczka za kilka złotych działa cuda

Aby wykonać domową maseczkę na zmarszczki wokół ust potrzebujesz jedynie dwóch składników. Pierwszy z nich to białko kurzego jajka, a drugi to ogórek. Biało kurzego jajka posiada właściwości zmniejszające pory oraz reguluje wydzielanie sebum. Ma także działanie antybakteryjne. Z kolei ogórek bogaty jest w potas, który pomaga nawilżyć skórę i posiada właściwości sciągające, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Ogórka porządnie zblenduj, powstałą w ten sposób mieszanką odciśnij przez sitko. Dodaj białko kurzego jajka. Tak przegotowaną maseczkę aplikuj na twarz na około 15 minut. Po tym czasie przemyj skórę ciepłą wodą. Maseczkę możesz stosować kilka razy w tygodniu. 

Sonda
Czy domowe sposoby na zmarszczki są skuteczne?
Kobieca Masa Krytyczna w Bydgoszczy