Jak prać firanki?

i

Autor: Shutterstock Jak prać firanki?

Czyste i białe firanki

Niezawodny sposób na odświeżenie firanek bez prania. Ten trik stosują pokojówki w najlepszych hotelach. W kilka minut firanki będą bialutkie i czyste

2022-10-12 10:06

Jak odświeżyć firanki bez konieczności ich prania? Firanki i zasłony mają ogromny wpływ na komfort w pomieszczeniu. Bardzo szybko zbiera się na nich kurz i osadza wszelaki brud, co ma wpływ na jakość powietrza w pokoju. Firanki i zasłony to prawdziwe zbieracze kurzu dlatego też trzeba je regularne prać. Jeżeli chcesz odświeżyć firanki bez ich prania to skorzystać z tego rewelacyjnego sposobu, który stosowany jest przez pokojówki w hotelach. To prosty trik, który sprawi, że Twoje firanki będą czyste i pachnące bez prania.

Bezkonkurencyjny sposób na odświeżenie firanek. Pokojówka zdradziła, jak to się robi

Firanki i zasłony należy regularnie prać. Wszelkiego rodzaju tkaniny bardzo szybko pochłaniają kurz i brud, co z kolei ma przełożenie na jakość powietrza w pomieszczeniu. Na szczęście są proste sposoby, które pozwolą Ci odświeżyć firanki bez konieczności ich prania. To szybkie triki, które stosowane są między innymi w hotelach. Zobacz, jak możesz odświeżyć firanki bez prania. 

Zobacz także: Wzorowy patent na ogrzanie domu zimą. Zrób tę jedną rzecz, a będzie ciepło bez wysokich rachunków

Odświeżanie firanek gorącą parą

Najprostszym sposobem, by odświeżyć firanki bez prania jest wykorzystanie gorącej pary. Jeżeli masz parownicę lub generator pary to możesz wykorzystać je do odświeżenia firan. Tego rodzaju urządzanie wykorzystują gorącą parę wodną rozgrzaną nawet do temperatury 230 stopni. Dzięki temu przenika ona w głąb tkaniny i usuwa brzydkie zapachy i roztocza. Jeżeli Twoje urządzenie na to pozwala do specjalnego dozownika możesz wlać także dedykowane do firanek zapachy, które sprawią że w pokoju będzie unosił się przyjemny zapach. Parownica doskonale poradzi sobie także w zagnieceniami firanek i zasłon. W prosty sposób wyprasujesz je nie niszcząc materiału. Odświeżane firanek gorącą parę to rewelacyjna, alternatywna metoda na odświeżenie firanek bez tradycyjnego prania. Tego rodzaju patenty stosowane są także w hotelach. 

Sonda
Próbowałaś odświeżać firanki w ten sposób?
Ostatnie prace przy nabrzeżu w Starym Fordonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany