Pies jechał obok płaczącego dziecka. Jego reakcja bawi do łez

i

Autor: TikTok/ vvip Pies jechał obok płaczącego dziecka. Jego reakcja bawi do łez

Pies i dziecko

Pies jechał obok płaczącego dziecka. Jego reakcja bawi do łez

2022-07-26 9:59

Maleńkie dziecko zanosiło się w płaczu, podczas jazdy samochodem. Obok malucha jechał pies, który zareagował na jego cierpnienie. Zrobił to jednak w tak zabawny sposób, że internauci nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Zobacz niesamowitą reakcję psa na płacz dziecka. To wideo skradnie serce chyba każdej osoby, która je obejrzy.

Dziecko płacze podczas jazdy samochodem

Podróżowanie samochodem z maleńkim dzieckiem to nie lada wyzwanie. Maluchy najczęściej, zamiast spać, źle znoszą jazdę w foteliku i dają o tym znać poprzez głośny płacz. Niestety ta sytuacja bywa uciążliwa dla pozostałych pasażerów, a zwłaszcza dla kierowcy, który nie może skupić się na jeździe. Wówczas rodzice najczęściej decydują się na postój, aby dziecko mogło się uspokoić. Jednak nie zawsze istnieje taka możliwość, aby móc zatrzymać się w czasie jazdy. Wówczas pasażerowie muszą cierpliwie znieść płacz dziecka. A co jeśli towarzyszem podróży jest pies? Odpowiedzi na to pytanie z pewnością udzieli wideo, które w ostatnich dniach stało się viralem w sieci.

Pies reaguje na płacz dziecka

Krótki filmik, który pojawił się jakiś czas temu na TikToku, szybko stał się hitem. A wszystko za sprawą jego głównego bohatera, czyli psa. Czworonóg podróżuje samochodem obok płaczącego dziecka. Słychać jak malec zanosi się w płaczu. Pies najwyraźniej próbował zasnąć, jednak krzyki towarzysza podróży mu na to nie pozwalały. Jednak starał się być cierpliwy. W pewnym momencie odwrócił głowę w stronę okna i wymownie zmrużył powieki. Jego zabawna mina wyraża więcej niż tysiąc słów. Miny psa rozbawiły internautów. - Dziecko ewidentnie gra mu na nerwach - piszą w komentarzach. - Ten pies właśnie poważnie przemyślał całe swoje życie - dodaje inny obserwator.

Sonda
Podoba Ci się to nagranie?
Malutkie wiewiórki uratowane przez psa
Nasi Partnerzy polecają