Po niej się tego nie spodziewaliśmy. Magdalena Różczka z nową fryzurą. To najgorszy wybór na lato?

2021-06-22 8:59
Magdalena Różczka
Autor: AKPA Magdalena Różczka

Magdalena Różczka należy do tych kobiet, które nie przepadają za szaleńczymi zmianami w swoim wyglądzie i od lat wierna jest ona zarówno swojej fryzurze, jak i stylowi. Nie znaczy to oczywiście, że kobieta nie bywa zmienna i nie potrzebuje czegoś nowego. Magdalena Różczka zdecydowała się na delikatnie odświeżenie swojej fryzury oraz ścięcie grzywki. Efektami pochwaliła się na gali Orłów 2021. To absolutny hit tego sezonu, dodaje ona uroku i dziewczęcego wdzięku, jednak opadająca na czoło grzywka to nienajlepszy wybór na lato - ciężko ją ułożyć i dodatkowo mocno grzeje w czoło. Podoba wam się nowa fryzura Magdaleny Różczki?

Magdalena Różczka pokazała się w nowej fryzurze  

Orły, czyli gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych to jedno z ważniejszych wydarzeń w krajowym przemyśle filmowym. Określane mianem polskich Oskarów przyciągają na czerwony dywan największe gwiazdy kina. To doskonała okazja, by przyjrzeć się dawno niewidzianym aktorom i aktorkom, które zachwycają odważnymi stylizacjami i nowymi fryzurami. Tym razem wzrok fotoreporterów przyciągnęła Magdalena Różczka, która zaprezentowała się w nieco odświeżonym wydaniu. Gwiazda od lat wierna jest swojemu wizerunkowi i raczej nie eksperymentuje z wyglądem, zdecydowała się jednak ona za delikatną zmianę fryzury i postawiła na opadająca na czoło grzywkę. To zdecydowanie megahit tego sezonu, grzywki się bardzo modne, dodają one uroku i podkreślają urodę. Jednak my nie jesteśmy pewnie, czy prosta grzywka to najlepsze rozwiązanie na lato, potrafi być ona niezwykle uciążliwa w czasie upałów, włosy dodatkowo się pocą, grzeją w głowę i potrafią mocno przeszkadzać. A wy, jak uważacie? Podoba wam się Magdalena Różczka w takim wydaniu? 

Z sercem na pokładzie. W półtorej godziny ze Szczecina do Wrocławia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE