Przypalona misa w Lidlomixie. Wrzuć 1 tabletkę i nastaw gotowanie

i

Autor: Shutterstock

Sposób na przypaloną misę

Przypalona misa w Lidlomixie. Wrzuć 1 tabletkę i nastaw gotowanie. Po 15 minutach będzie jak nowa. Czyszczenie misy Lidlomixa

2023-11-29 11:16

Zauważyłaś, że misa w Lidlomixie się przypaliła? Z pewnością nie zalecamy szorowania jej ostrą gąbką lub druciakiem. Jak zatem wyczyścić misę w Monsieur Cousine? To na szczęście prostsze niż się wydaje. Wystarczy wrzucić jedną tabletkę i nastawić program gotowania. Po dosłownie 15 minutach misa będzie jak nowa. Nie będzie nawet śladu po przypaleniźnie.

Przypalona misa w Lidlomixie. Co zrobić?

W ostatnich dniach zdecydowanie przybyło nowych użytkowników słynnego Lidlomixa, czyli robota Monsieur Cousine z Lidla. Wszystko za sprawą promocji w Lidlu na Black Friday i Cyber Monday. Na forach internetowych poświęconych właśnie temu robotowi kuchennemu użytkowniczki wymieniają się przepisami, patentami kulinarnymi oczywiście z Lidlomixem w roli głównej. Dość często pojawia się także pytanie dotyczące czyszczenia misy robota, a dokładniej usuwania z niej przypalenizny. Okazuje się, że przypalona misa w Lidlomixie nie jest rzadkością, jednak użytkowniczki tego hitowego sprzętu kuchennego już znalazły sposób, jak uporać się z tym problemem. ten trik przyda się również podczas czyszczenia misy Lidlomixa.

Wrzuć 1 tabletkę i nastaw gotowanie w Lidlomixie. Po 15 minutach misa będzie jak nowa

Zarówno do czyszczenia misy, jak i ratowania jej po przypalonym posiłku, warto zastosować tabletkę do zmywarki. Jak widać ta mała kapsułka ma szerokie zastosowanie w porządkach domowych. Doskonale poradzi sobie z nawet mocno przypalonymi garnkami, w tym z misą Lidlomixa. Jak wyczyścić przypaloną misę? Wlej do niej wody do poziomu 3/4 pojemności i wrzuć 1 tabletkę przeznaczoną do zmywarki. Nastaw urządzenie na temperaturę 90-120 stopni, 3 obroty i na 15 minut. Po upływie tego czasu, wylej brudną wodę, a misę przepłucz pod bieżąca wodą. Dzięki temu będzie jak nowa.

Soda oczyszczona - 10 sprytnych zastosowań sody w kuchni

Świąteczne piosenki. Quiz, którego boi się Grinch, ale kłopoty ze zdobyciem kompletu punktów będzie miała nawet Mariah Carey

Pytanie 1 z 10
Z której świątecznej piosenki pochodzą te słowa? „Just like the ones I used to know”?