Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

i

Autor: East News

Pamiętacie?

QUIZ. Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz, jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

2023-02-28 5:01

To będzie trudny quiz o modzie męskiej prosto z ekranu. Kurtka Cybulskiego, kapelusz Indiany Jonesa czy okulary z „Top Gun" – świat mody czerpie ze świata filmu. Stylizacje głównych bohaterów przenikają do realnego życia. I choć w większości stylizacje kopiują kobiety, to także panowie próbują upodobnić się do bohaterów z filmów i seriali. Sprawdź, jak dobrze znasz kultowe stylizacje, marki i nazwy filmowych kostiumów, które kształtowały modowy gust wielu mężczyzn.

Jeśli wiesz, który aktor przyczynił się do wzrostu sprzedaży prochowców, albo jaki wzór na kurtce miał Ryan Gosling w filmie „Drive”, to masz szanse na dwa punkty. Ale ostrzegamy łatwo nie będzie. Moda męska choć wydaje się prosta, to pełna jest nazw, o których pojęcie mają jedynie znawcy kinematografii i stylu. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się ile wiesz o ikonach mody i kultowych stylizacjach z ekranu.

ZOBACZ TEŻ: Będzie nowy Harry Potter. Kto w obsadzie? Kiedy premiera? Wszystko, co wiemy o nowym filmie

QUIZ. Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

Pytanie 1 z 10
Humphrey Bogart w „Casablance” nosił głównie smoking. Ale jedna ze scen, która bardzo zapada w pamięć, to ta z prochowcem i kapeluszem nazywanym…
Zimowe ćwiczenia w Bieszczadach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany