WOŚP 2022. Sephora gra razem z Jurkiem Owsiakiem. Nowy zapach Pol’and’Rock PEACE już dostępny

2022-01-30 15:35
Sephora
Autor: MAT. PRASOWE Sephora

Tuż przed tegorocznym, 30. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephora debiutuje nowy zapach - Pol’and’Rock PEACE. To trzecie perfumy skomponowane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kupując je, każdy może wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP założonej w 1993 roku przez Jerzego Owsiaka. Sephora przekaże cały zysk ze sprzedaży zapachu na rzecz Fundacji.

MUSIC – LOVE – PEACE

W czerwcu 2020 Sephora w Polsce rozpoczęła współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wprowadzając do perfumerii stacjonarnych oraz perfumerii internetowej, pierwszy z trio limitowanych zapachów: Music. W 2021 roku klienci Sephora mogli kupić drugą propozycję – LOVE, która pojawiła się na sepora.pl tuż przed ubiegłorocznym finałem. Sephora kontynuuje swoją współpracę i wsparcie działań statutowych WOŚP – w perfumerii internetowej zadebiutował właśnie trzeci, wyjątkowy i „zaangażowany” zapach – PEACE.

- Idea niesienia pomocy, ale też wsparcia szeroko rozumianej tolerancji, wpisana jest w nasze DNA. Zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce, od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami w akcje i działania wspierające te wartości. Jestem dumna z tego, że już po raz trzeci możemy wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP oferując naszym klientom trzeci zapach z kolekcji Pol’and’Rock – PEACE. Gorąco zachęcam wszystkich do jego zakupu – mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Sephora Poland and Czech Republic.

PEACE: ZAPACH HARMONII RADOŚCI ŻYCIA I TOLERANCJI

- Opowieść o Najpiękniejszym Festiwalu Świata stała się inspiracją dla stworzenia trzech wyjątkowych zapachów. Są kwintesencją filozofii istniejącego już od niemal 3 dekad Festiwalu na którym spotykają się wszyscy ci, którzy pełni wzajemnego szacunku chcą spędzić ze sobą kilka dni tworząc niezwykłe społeczeństwo szanujące się nawzajem. Te 3 zapachy przesiąknięte muzyką, miłością, pokojem zawierają wszystko to, co dla nas twórców Festiwalu, jest jego istotą– mówi Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pol’and’Rock PEACE to propozycja zapachu unisex. Jego składniki zostały dobrane m.in. z myślą o ich aromaterapeutycznym działaniu. Kompozycja PEACE już w otwarciu zaskakuje nas ciepłym akordem drewna spowitym smużkami wonnego dymu. Odświeżają je terpentynowe nuty żywicy elemi i soczyste czerwone owoce. Harmonia drzew i żywic panuje również w sercu zapachu, gdzie świeże, niemal cytrusowe kadzidło stapia się ze świetlistym, lekko pudrowym amyrisem. Towarzyszą im zmysłowy słodko-gorzki kwiat pomarańczy i przepełnione życiową energią przyprawy. Kadzidlano-drzewno-ambrowa baza zbudowana została z uzupełniających się par składników miękkich w odbiorze, jak benzoes, sandałowiec i ambra oraz tych bardziej wyrazistych, jak mirra, cedr i paczula.

Trio limitowanych zapachów Pol’and’Rock - PEACE, MUSIC oraz LOVE dostępne jest w perfumerii internetowej Sephora.pl. Zapachy MUSIC oraz LOVE dostępne są również w 10 topowych stacjonarnych perfumeriach Sephora: Warszawa – Westfiled Arkadia, Galeria Mokotów, Atrium Promenada, Złote Tarasy, Janki – CH Janki,

Łódź – CH Manufaktura,

Katowice – CH Silesia,

Kraków – Galeria Krakowska,

Częstochowa – Galeria Jurajska,

Poznań – CH Posnania.

Cena: 290 zł / 50 ml

Sephora WOŚP 2022
Autor: Materiały prasowe Sephora WOŚP 2022
Sephora WOŚP 2022
Autor: Materiały prasowe Sephora WOŚP 2022
WOŚP Opole
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE