Projektant odradza ten kolor ścian

i

Autor: Shutterstock Projektant odradza ten kolor ścian

Sposób na domowe dekoracje

Ten trik na dekorowanie ścian podbija TikToka. Genialny sposób z PRL-u wraca na salony! Kosztuje grosze, a sprawi, że pokój będzie wyglądał obłędnie

2023-03-29 14:22

Moda i trendy mają to do siebie, że co jakiś czas wracają. Kolejne pokolenia odkrywają to, co ich rodzice i dziadkowie doskonale już znają. W ostatnim czasie wielkim hitem na TikToku jest dekorowanie ścian przy pomocy pieczątek robionych z ziemniaka. Wiele osób doskonale pamięta podobne zabawy z przedszkola i szkoły. Pewna TikTokerka pokazała, jak genialnie wyglądają ściany ozdobione w ten sposób. Bierz ziemniaka i do dzieła.

Genialny i przede wszystkim tani sposób na ozdabianie ścian. TikTokerka funduje nam podróż do przeszłości

Moda i trendy i uwielbiają co jakiś czas wracać. Taj jest między innymi ze spodniami typu dzwony, które po raz kolejny przeżywają swoje pięć minut. Również trendy wnętrzarskie się powtarzają. Obecnie, wiele osób uważa, że jednym z największych hitów w projektowaniu wnętrze jest PRL, a meblościanki uchodzą za klasykę tamtej epoki. Jedna z zagranicznych TikTokerka pokazała również genialny sposób na ozdabianie ścian. Tę metodę chyba znają wszyscy, którzy wychowali się w latach 80-tych oraz 90-tych. Chodzi o ozdobne pieczątki wykonane z ziemniaka. TikTokerka, Abbey Marie Sherwood pokazała, jak przy pomocy ziemniaka ozdobić ściany i nadać pomieszczeniu oryginalny wygląd. To prosta i genialne metoda na zmiany w mieszkaniu. Jej turorial z miejsca stał się hitem i ludzie zakochali się w tym efekcie. 

Zobacz także: 53-letnia stylistka pokazuje, jak nosić płaszcz na wiosnę. To stylowe propozycje, które dodadzą elegancji kobiecie w każdym wieku. Prawdziwa dama tak wygląda

Jak zrobić pieczątki z ziemniaka?

Potrzebujesz surowego ziemniaka, którego należy przekroić na pół. Następnie wykrajamy wzór, który chcemy odcisnąć. Powstają w ten sposób pieczątkę maczamy w farbie. Abbey Marie Sherwood wykorzystała do tego klasyczną farbę do malowania ścian. Na koniec odciskamy wzór na ścianie i w ten sposób powstaje efektowne i tanie zdobienie. 

Sonda
Wycinałeś/aś pięczątki z ziemniaka w dzieciństwie?
Polska Wiklina najlepsza na wielkanocne koszyki
Nasi Partnerzy polecają