Sennik. Wojna widziana we śnie, to ostrzeżenie ale także dobra wróżba.  Co oznacza sen o wojnie?

i

Autor: Stefan Keller/Pixabay Sennik. Wojna widziana we śnie, to ostrzeżenie ale także dobra wróżba. Co oznacza sen o wojnie?

Uczennica warszawskiego liceum walczy o pierwsze kroki brata, który stracił nogę na wojnie w Ukrainie. To co zrobiła jest niesamowite!

Ma na imię Anastazja, odkąd wybuchła wojna w Ukrainie, mieszka i uczy się w Polsce, w Warszawie. Jej brat, Dmytro, przyjechał do Polski kilka lat temu, żeby uczciwą pracą zarobić na godne życie swojej rodziny. W lutym 2022 roku, pierwszy raz od dawna wybrał się w rodzinne strony. Wtedy wybuchła wojna. Dmytro postanowił bronić ukochanej ojczyzny. Zaciągnął się do wojsk powietrznodesantowych. W czasie walk na froncie został ciężko ranny: miał zmiażdżoną lewą stopę, otwarte, wieloodłamowe złamanie kości piętowej prawej i kości ramiennej z ubytkiem tkanek miękkich. Jego lewa noga musiała zostać amputowana.

Zorganizowała zbiórkę! Zmobilizowała szkołę i internet

Na krzywdę brata nie pozostała obojętna jego kilkunastoletnia siostra Anastazja. Nastolatka ucząca się w warszawskim Liceum Sióstr Nazaretanek przy formalnej pomocy szkoły zorganizowała zbiórkę by móc rozpocząć zbieranie funduszy na pomoc bratu. To co zrobiła było naprawdę niesamowite. Aby zachęcić do pomocy do internautów zaapelowała poprzez zaśpiewanie fragmentu piosenki „We are the world”

Pomóż Anastazji w pomocy bratu: https://zrzutka.pl/kw9tay

To nie pierwszy raz gdy uczennice liceum angażują się w pomoc Ukrainie

Warto zwrócić uwagę na fakt, że to nie pierwszy raz kiedy od wybuchu wojny w Ukrainie uczennice warszawskiego Liceum Sióstr Nazaretanek angażują się w pomoc Ukrainie, a w tle słychać pojawia się piosenka „We are the world”. W zeszłym roku uczennice nagrały cover tego utworu i zaangażowały w realizację teledysku szkoły prawie ze wszystkich kontynentów, by pokazać swój gest solidarności z rówieśnikami z Ukrainy. Wtedy impulsem była inna koleżanka z Ukrainy.

siostra Anastazja

i

Autor: Materiały prasowe siostra Anastazja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany