Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny

W Galerii Młociny stanęła kolejna, jeszcze dłuższa zjeżdżalnia

Już nie jedna, a dwie zjeżdżalnie znajdują się w warszawskiej Galerii Młociny. Łącznie klienci mogą pokonać prawie 40 metrów spiralnych zjazdów, a nawet zmierzyć się w wyścigu na czas. Na rekordzistów czekają atrakcyjne nagrody. Zjeżdżalnie są dostępne dla wszystkich – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Co więcej, nowa zjeżdżalnia jest najdłuższa wśród warszawskich centrów handlowych.

W styczniu klienci Galerii Młociny mogli po raz pierwszy zjechać prawie 16-metrową zjeżdżalnią, która wita klientów tuż przy głównym wejściu. Została ona zainstalowana między poziomem +1 a 0. Atrakcja jest dostępna dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych i od początku cieszy się dużą popularnością. Hasło “zrób zakupy i zjeżdżaj” ma w tym centrum handlowym wyłącznie pozytywne znaczenie. 

Nowa, jeszcze dłuższa zjeżdżalnia w Galerii Młociny 

Galeria Młociny postanowiła wydłużyć czas zjazdu i postawiła kolejną zjeżdżalnię, tym razem między poziomami +2 i +1. Dzięki temu, że poziom +2 jest nieco wyższy, zjeżdżalnia ma ponad 24 metry. Łącznie z pierwszą zjeżdżalnią, jest to niemal 40 metrów rozrywki, której nie trzeba już szukać w aquaparkach czy wesołych miasteczkach. 

Zobacz także: Wednesday 2. sezon. Aktorzy wracają na plan. Jenna Ortega ujawnia co wydarzy się w kolejnym sezonie serialu Netflixa

– Pierwsza zjeżdżalnia zachwyciła naszych klientów. Dlatego postanowiliśmy wydłużyć zjazd, stawiając drugą. Łącznie mamy do pokonania prawie 40 metrów – to długość aż 2 torów do kręgli, znajdujących się w Centrum Rozrywki MK Bowling w Galerii Młociny – mówi Artur Maćkowiak, Marketing Manager Galerii Młociny. 

Ile trwa zjazd na zjeżdżalniach w Galerii Młociny? Tego nie da się rozstrzygnąć, bowiem każdego dnia klienci mogą pobijać swoje rekordy. Podczas oficjalnego otwarcia drugiej bezpłatnej zjeżdżalni, goście brali udział w zawodach na najkrótszy czas zjazdu. Zwycięzcy konkursu otrzymali od Galerii Młociny nagrody w postaci m.in. kart podarunkowych oraz poduszek, przy użyciu których przejazd na zjeżdżalni jest jeszcze szybszy. Teraz centrum handlowe szuka nazw dla obu zjeżdżalni i również przewiduje upominki dla najbardziej kreatywnych klientów. 

Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny
Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny
Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny
Zabytkowy pociąg w Ciechocinku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki