Wednesday drugi sezon. Jenna Ortega i Emma Myers pojawią się w kolejnej części?

i

Autor: Netflix/materiały prasowe

Filmy i seriale

Wednesday drugi sezon. Jenna Ortega i Emma Myers pojawią się w kolejnej części?

2022-12-27 15:51

„Wednesday” to największy serialowy hit ostatnich lat. Od daty premiery (koniec listopada 2022), produkcja stała się drugim ( po „Stranger Things") najchętniej oglądanym serialem na platformie Netflix. Historia córki Addamsów zdobyła także dwie nominacje do Złotych Globów. Mimo ogromnego sukcesu Netflix nie zamówił jeszcze kolejnego sezonu serialu. Czy będzie kontynuacja i czy Jenna Ortega oraz Emma Myers pojawią się w kolejnej części?

„Wednesday” odnosi międzynarodowe sukcesy ale Netflix wciąż zwleka z informacją o tym, czy będzie drugi sezon. Platforma streamingowa nie zamówiła jeszcze kontynuacji młodzieżowego serialu o przygodach córki Addamsów. Jednak wszystko wskazuje na to, że niecierpliwi fani w końcu doczekają się wieści o kontynuacji produkcji.

Wednesday. Kiedy drugi sezon serialu i data premiery?

Jak informuje portal Deadline, to że powstanie drugi sezon serialu jest pewne. Jednak Netflix wciąż nie podaje daty premiery ani konkretnych informacji ponieważ trwają negocjacje. Wszystko dlatego, że za serial „Wednesday" odpowiada MGM czyli firma produkcyjna, którą niedawno kupił Amazon. A dla Amazon Prime Video kontynuacja hitowego serialu „Wednesday" na Netfliksie byłaby sporą konkurencją. Na szczęście dla fanów, firma zamierza jednak prowadzić interesy także z innymi dystrybutorami. Dlatego jak podaje Deadline negocjacje trwają. Netflix zamówi drugi sezon na początku 2023 roku. Na kolejne odcinki „Wednesday" poczekamy minimum rok.

Wednesday drugi sezon. Jenna Ortega i Emma Myers pojawią się w kolejnej części?

Serial „Wednesday" został to drugi anglojęzyczny serial w historii, który przekroczył barierę miliarda obejrzanych godzin. Pierwszym był 4. sezon „Stranger Things". Duża w tym zasługa odtwórczyni głównej roli czyli Jenny Ortegi. Amerykańska aktorka, która występowała w produkcjach „Krzyk" (2022), „Iron Man 3" czy serialu „Ty" jako Wednesday Addams jest wręcz hipnotyzująca. Podobnie jak jej koleżanka z pokoju Enid, doskonale zagrana przez Emmę Myers. Choć Netflix nie informuje o kontynuacji współpracy z aktorkami, to trudno sobie wyobrazić drugi sezon bez nich. W końcu zwycięskiego składu się nie zmienia. Obok Jenny Ortegi i Emmy Myers w pierwszym sezonie „Wednesday" występują także: Gwendoline Christie (Dyrektorka Larissa Weems), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Riki Lindhome (Dr Valerie Kinbott), Jamie McShane (Szeryf Donovan Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams) i Luis Guzmán (Gomez Addams).

ZOBACZ TEŻ: „Kevin sam w Nowym Jorku”, które miejsca istnieją naprawdę, a które powstały na potrzeby filmu? Sprawdź, gdzie kręcono kultowy film zanim kolejny raz obejrzysz go w telewizji

Sonda
Czekasz na drugi sezon „Wednesday"?
Cheerleaderki z Kocmyrzowa podbijają świat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany