LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Wielkie oszczędzenie w Lidlu. Zdrapka Plus działa także w marcu

Klienci sklepów Lidl Polska wciąż mogą cieszyć się z benefitów, jakie – w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego – zapewnia im Zdrapka Plus! Do 18 marca będą mogli korzystać z nowych kuponów, przyznawanych za zakupy o określonej wartości.

Zasady akcji pozostały niezmienione. Za każde zakupy zrobione w sklepach Lidl Polska, klienci otrzymują zdrapki srebrne, złote lub diamentowe. Aby je dostać, należy wydać odpowiednio: mniej niż 50 zł, od 50 do 100 zł, ponad 100 zł. Im wyższa kwota, tym atrakcyjniejszy kupon czeka pod zdrapką. Im częstsze zakupy, tym więcej korzyści – zniżek procentowych, rabatów na drugi produkt, ofert 1 + 1! Wystarczy, że przy kasie klient zeskanuje aplikację Lidl Plus, by na ekranie głównym pojawiła się nowa zdrapka, a wraz z nią kupon z określonym benefitem. Akcja potrwa do 18 marca.

Zobacz także: Ten znak zodiaku opiekuje się kobietami niczym zalotny kochanek. Przy nim nie będziesz chciała się obudzić. Horoskop mówi, że ten znak zodiaku to adonis i przyjaciel w jednym

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl Link: Powiększ zdjęcie
Tańczące z promocjami_2023_03_02
Nasi Partnerzy polecają