QUIZ. Te przysłowia zna każdy! Ale czy na pewno? Trochę je przekręciliśmy, zgadniesz poprawną formę?

i

Autor: Tumisu/Pixabay.com QUIZ. Te przysłowia zna każdy! Ale czy na pewno? Trochę je przekręciliśmy, zgadniesz poprawną formę?

Quiz online

Wyciągamy karteczki. Wielki quiz, ile pamiętasz ze szkoły. Nawet największy prymus nie zgarnie 9/9 punktów. Podejmiesz rękawicę?

2023-08-30 5:01

Quiz, ile pamiętasz ze szkoły? Sprawdź swoją wiedzą i zobacz, ile pamiętasz ze swojej szkoły. Ludzka pamięć jest ulotna zatem nie będzie to proste zadanie. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z lekcji matematyki, historii czy biologii. Internetowy quiz z podstawowej wiedzy. To wie nawet dziecko.

Quiz, ile pamiętasz ze szkoły. Nawet największy prymus może nie dać rady

W szkole uczymy się podstawowej wiedzy, która potrzebna jest, aby zrozumieć otaczający nas świat i zasady jego funkcjonowania. Najczęściej jest jednak tak, że wraz z upływającym czasem wiele rzeczy zapominamy, a nieużywana wiedza wyparowuje. Przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, który pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy uczeń. Z okazji nadchodzącego nowego roku szkolnego przetestuj swoją wiedzę i sprawdź, jak wiele pamiętasz ze szkoły. To quiz z wielu przedmiotów, który pozwoli Ci przetestować wiedzę z szerokiego zakresu. Uczniowie nie będą mieć problemów z tymi pytaniami, a ty? Ostrzegamy, nie będzie łatwo. Tylko prawdziwy omnibus zdobędzie 9/9 punktów. 

Sprawdź również nasze inne quizy:

Szybki quiz online na inteligencję. Tylko wyjątkowe osoby dadzą radę zdobyć 8/10 punktów. Większość nie da rady. Sprawdź, w której grupie jesteś

Quiz: K jak kwiaty. Arcytrudny test z wiedzy o kwiatach na K. 5 na 10 to już sukces

Quiz. Jesteś humanistą, czy masz umysł ścisły? Ten test zdradzi, czy nawijasz słowa, jak makaron na uszy, a może procenty i pierwiastki to miód dla Twej duszy

Listen on Spreaker.