Zbliża się nów Księżyca w Baranie. Poczujesz energię wiosny. Sprawdź, jak wykorzystać kwietniowy nów!

2021-04-08 18:52
Nów Księżyca/ zdjęcie ilustracyjne
Autor: Bruno /Germany/ Pixabay Zbliża się nów Księżyca w Baranie. Poczujesz energię wiosny. Sprawdź, jak wykorzystać kwietniowy nów!

Według niektórych to właśnie nów Księżyca w Baranie rozpoczyna nowy cykl astrologiczny. Wszystko dlatego, że przynosi eksplozję wiosennej energii i odrodzenie, na które tak bardzo czekamy po zimie. To znakomity czas na snucie nowych planów, rozejrzenie się za nowym lepiej płatnym zajęciem i prace w ogrodzie. Kiedy jest nów Księżyca w kwietniu, co przyniesie i jak wykorzystać jego moc?

Nów Księżyca w kwietniu rozpocznie się w poniedziałek dokładnie 12 kwietnia o godzinie 04:31. Będzie to nów w znaku Barana, a to oznacza prawdziwą energetyczną eksplozję. Baran, to jeden z najbardziej niecierpliwych znaków zodiaku, więc jest duża szansa, że jeśli do tej pory nie udało ci się rozwiązać jakichś problemów – teraz uporasz się z nimi wszystkimi. Po co czekać i odkładać na później? W końcu i tak trzeba się będzie z nimi zmierzyć,  a ten nów cię zmotywuje do działania. Na każdym polu – finansowym, zdrowotnym i rodzinnym.

ZOBACZ TEŻ: Pełnia Księżyca. Tego nie rób w trakcie pełni, bo pożałujesz

Nów Księżyca w Baranie. Co przyniesie kwietniowy nów?

Nów Księżyca w Baranie to odrodzenie i nowa, wiosenna energia. Chcesz działać i niczego się nie boisz. W końcu Baran, jako pierwszy znak zodiaku rządzony jest prze wojowniczą planetę, jaką jest Merkury. Ale uwaga! Nie spiesz się i nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie. Baran ma w zwyczaju najpierw mówić lub działać, a dopiero później myśleć. Dlatego mając tę świadomość rozsądnie wykorzystaj motywację, którą ci daje. Inaczej łatwo wkroczysz na wojenną ścieżkę z kimś z bliskiego otoczenia. Nów Księżyca w kwietniu to idealny moment na zadbanie o zdrowie. Badania, które odkładasz w nieskończoność, rozpoczęcie zdrowej diety, czy aktywności fizycznej teraz będą o wiele łatwiejsze. Najbliższy nów zapewni konsekwencje w działaniu, zatem twój zapał tym razem zamiast słomianego może okazać się trwały. Skup się na tym, co jest w twoim życiu ważne, obudź się wreszcie z zimowego snu i zacznij działać. Nowa, lepiej płatna praca? Na co czekasz! Napisz CV i wyślij do wymarzonego miejsca pracy, nawet jeśli dana firma nie prowadzi teraz rekrutacji. To naprawdę wyjątkowy nów, który umiejętnie wykorzystany popchnie do działania i przyniesie ogromne korzyści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QIUZEM

Nów Księżyca w Baranie. Co możesz dla siebie zrobić?

- Zaplanuj prace w ogrodzie.

- Przeanalizuj finanse i opracuj plan zwiększenia przychodów.

- Skup się na problemach w rodzinie – znajdź rozwiązanie.

- Zadbaj o zdrowie.

- Zacznij działać już kilka dni przed nowiem – małe kroki, które prowadzą do realizacji wielkich celów.

- Kreśl mapę marzeń.

- Wysprzątaj mieszkanie i zaproś nową energię. Pozbądź się zepsutych rzeczy, których nie da się naprawić.

Nów Księżyca w Baranie. Afirmacje na kwietniowy nów

Nów Księżyca w kwietniu sprzyja realizacji nowych celów, dlatego tez warto afirmować, to co wydawać by się mogło nie możliwe. Trzeba wierzyć, bo przecież wiele zależy od nas samych. Spisz afirmacje i powtarzaj je każdego dna kilka razy przez najbliższe dwa tygodnie. Ważne by nie używać w nich słowa nie oraz by miały pozytywny wydźwięk. Oto przykłady: „Zmieniam swoje życie na lepsze”, „Moja praca mnie satysfakcjonuje. Dzięki niej stać mnie na...”, „Wszystko co robię sprawia, że dobrze się czuję”, „Jem dobre jedzenie, dbam o kondycję, a moje ciało jest za to wdzięczne”.

We Wrocławskim Zoo urodziły się jadowite jaszczurki! To Helodermy Meksykańskie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze