Zbliża się Pełnia Różowego Księżyca w Skorpionie. Nie podpisuj żadnych umów

i

Autor: Pixabay Zbliża się "Pełnia Różowego Księżyca" w Skorpionie. Nie podpisuj żadnych umów

Zbliża się "Pełnia Różowego Księżyca" w Skorpionie. Lepiej nie podpisuj żadnych umów

2021-04-20 14:50

"Pełnia Różowego Księżyca" będzie pierwszą superpełnią w tym roku. Nasz Srebrny Glob w całej okazałości będzie widoczny pod koniec kwietnia. Pełnia Księżyca w Skorpionie przyniesie chęć kontroli i wolę walki na każdym polu – miłości, finansów i zdrowia. A jej nadejście odczujemy już kilka dni wcześniej. To czas w którym lepiej nie podpisywać ważnych umów! Jak dobrze wykorzystać energię superpełni w Skorpionie?

"Pełnia Różowego Księżyca" w Skorpionie będzie superpełnią. Ziemski satelita w całej okazałości ukaże się we wtorek , 27 kwietnia o godzinie 5:31. To niesamowite zjawisko astronomiczne, bowiem Księżyc znajdzie się najbliżej Ziemi, dzięki czemu będzie wydawał się znacznie większy. Jednak, ta pełnia przyniesie znacznie więcej. Energia Skorpiona sprawi, że nasze emocje zawirują, jak przedmioty zabierane przez trąbę powietrzną. Już kilka dni wcześniej poczujesz jej moc. Wykorzystaj to mądrze! Od 25 do 29 kwietnia powstrzymaj się od podpisywania umów i dokumentów. Postaraj się zrobić to wcześniej lub dopiero po 30 kwietnia. Decyzje podjęte w tych dniach będą miały poważne konsekwencje, niekoniecznie dobre dla nas i otoczenia. Co jeszcze przyniesie pełnia Księżyca w Skorpionie?

ZOBACZ TEŻ: "Pełnia Różowego Księżyca" 2021. Kiedy jest superpełnia Księżyca w kwietniu? Gdzie oglądać?

Pełnia Księżyca w Skorpionie. Co przyniesie pełnia w kwietniu?

Tak jak nów Księżyca symbolizuje początek, tak pełnia oznacza koniec cyklu księżycowego. To czas refleksji, zakończeń i nauki odpuszczania. Nadchodząca pełnia Księżyc w Skorpionie zadziała, jak wizyta u terapeuty, przyniesie pewne zakończenia w twoim życiu. Skorpion uczy nas radzenia sobie z pracą, związkiem lub sytuacją, która zbliża się ku końcowi i podpowiada, że kluczem do rozwiązania nie jest walka, lecz odpuszczenie. Jednak zanim do tego dojedzie musimy te walkę stoczyć. Możesz poczuć chęć posiadania władzy na każdym polu - zarówno w pracy jak i w związkach, ale także w sobie! Ten ostatni aspekt jest bardzo ważny, bo pomoże przywrócić kontrolę nad swoim życiem. Ta pełnia to czas oczyszczenia. Bądź ze sobą szczery! Ucieczka i zamiatanie problemów pod dywan nie sprawi, że znikną i tak trzeba będzie się z nimi zmierzyć. To dobry moment. Skorpion czerpie mądrość z trudnych doświadczeń i z każdej bitwy wychodzi silniejszy. Podczas tej pełni, niektórzy mogą zrozumieć, że płytkie związki już im nie wystarczają i czas zrobić miejsce na prawdziwą miłość.

NIE PRZEGAP: Pełnia Księżyca. Tego nie rób w trakcie pełni, bo pożałujesz

Pełnia Księżyca w Skorpionie. Co możesz dla siebie zrobić?

Pełnia Księżyca w Skorpionie daje możliwość wyjścia ze swojego cienia. Dlatego warto skorzystać z jej mocy i odpowiedzieć sobie na pytania: Co mnie blokuje? Czego się boję? Co mogę zrobić, by się tego pozbyć? Co sprawia, że się rozwijam? Warto złe rzeczy spisać na kartce, a później symbolicznie spalić. Niemal od razu poczujesz ulgę. Żeby oczyścić ciało warto wziąć kąpiel z solą i olejkami eterycznymi (pomarańczowy lub sandałowy) oraz suszonymi kwiatami rumianku lub lawendy.

PSYCHOTEST. Kim byłeś w poprzednim wcieleniu?

Pytanie 1 z 9
Twoja ulubiona epoka historyczna to?
Wiewiórki w Łazienkach Królewskich