Pranie dywanu z długim wlosiem

i

Autor: Shutterstock Pranie dywanu z długim wlosiem

Domowe patenty

Znajoma pokojówka zdradziła swój łebski patent na domowe pranie dywanów. Dodaj to do wody, a Twój dywan odzyska blask. Naturalny sposób na pranie dywanów

2023-09-26 4:33

Czym prać dywan w domu? Okazuje się, że samodzielne wypranie dywanu wcale nie jest takie trudne, a z pomocą przyjdą nam naturalne środki czystości. Znajoma pokojówka zdradziła nam swój sposób na pranie dywanów, który stosuje za każdym razem, gdy musi pozbyć się uporczywych plam. To naprawdę działa.

Sekrety pokojówek. Trik na pranie dywanów

Poplamiony i brudny dywan to dla wielu osób problem. Często wydaje się, że jego upranie może być uciążliwe i trudne. Bardzo zabrudzone dywany warto oddać do profesjonalnego prania, jednak z niewielkimi zabrudzeniami możesz poradzić sobie sama. Świetnie w tym przypadku sprawdzą się naturalne patenty. Jedna z zaprzyjaźnionych z nami pokojówek zdradziła swój trik. To prosty patent, które usunie nawet najbardziej uciążliwe plamy. - Stosuje go za każdym razem, gdy muszę usunąć plamy nieznanego pochodzenia - mówi pokojówka. Jakie to sposób? 

Zobacz także: Wrzuć 1 tabletkę i nastaw piekarnik, a będzie lśnić bez szorowania. Rozpuści przypalony tłuszcz i brud. Sposób na czyszczenie piekarnika

Sposób na pranie dywanów. Dodaj tę jedną rzecz, a dywan będzie czysty 

Zanim zabierzesz się za domowe pranie dywanu to sprawdź, jakimi metodami możesz to zrobić. Nie każda tkanina oraz włosie może prać w każdy sposób. Jeżeli chcesz szybko pozbyć się plam na dywanie to przetestuj sposób na jego pranie na mokro z amoniakiem. Do około 2 litrów wody dodaj klubek amoniaku i porządnie wymieszaj. Tak przygotowany roztwór nałóż na plamę i delikatnie pocieraj. W zależności od poziomu zabrudzenia czynność tę możesz powtórzyć kilkukrotnie. Po wyschnięciu dywany porządnie do odkurz. 

Sonda
Stosujesz domowe sposoby podczas porządków w domu?
Tańczące z promocjami 19.09.2023
Listen on Spreaker.