Mężczyźni o tych imionach są NIEZIEMSCY w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

i

Autor: pixabay.com Cechy idealnego faceta. Czym kierują się kobiety przy wyborze mężczyzny?

Cechy idealnego faceta. Czym kierują się kobiety przy wyborze mężczyzny?

2021-10-19 14:20

Jaki powinien być mężczyzna idealny? Cechy deklarowane przez wiele kobiet jako pożądane u faceta, swoje korzenie mają w przeszłości gatunku ludzkiego. Kultura, w której się rozwijamy nieustannie się zmienia. Z nowymi czasami przychodzą nowe wymagania w stosunku do "prawdziwych mężczyzn". Z biegiem lat kobiety zmieniają swoje preferencje w wyborze partnera. Sprawdź, jakie cechy posiada doskonały mężczyzna!

Zaradność

Dla kobiety planującej założenie rodziny, niezbędną cechą partnera od zawsze była zaradność. Pierwotnie, cecha ta miała zapewnić kobiecie opiekę i dostatek podczas ciąży, ale i w pierwszych latach życia dziecka. Pogląd na tę cechę rozwinął się. Dlatego kobiety obecnie poszukują mężczyzny o wysokim statusie społecznym, wykształceniu lub dużych zarobkach.

Siła

Męską rolą od lat było dbanie o sprawy codzienne, wymagające fizycznej siły. W dzisiejszych czasach coraz częściej kobiety są w stanie same radzić sobie z podobnymi problemami. Pozostało w nich jednak poszukiwanie dobrze zbudowanego, silnego i aktywnego fizycznie mężczyzny.

Ważną rolę pełni także siła męskiej psychiki. Płeć piękna z reguły bardziej emocjonalnie przeżywa różnego rodzaju trudne sytuacje życiowe. U partnera nierzadko poszukuje się więc stabilności psychicznej, aby uzyskać odpowiednie wsparcie w takich momentach.

Wspólne zainteresowania

Stosunkowo nowym ewolucyjnie aspektem, którego kobiety poszukują u mężczyzn, są wspólne zainteresowania. Ze wzrostem kultury i zarobków w społeczeństwie, wzrasta rola naszych zainteresowań. Duża ilość kobiet deklaruje, że chciałaby realizować swoje pasje razem z potencjalnym partnerem. Wspólne wspinaczki górskie, treningi na siłowni czy dyskutowanie o ulubionych serialach - to aktywności, które współczesna kobieta pragnie dzielić z drugą połówką. Jest to jedna z cech, która przybliża mężczyznę do ideału.

Sonda
Jaki jest Twój status związku?
Plejada gwiazd na premierze „Furiozy”. Wieniawa w swetrze na czerwonym dywanie, Damięcki chwyta za pośladki partnerkę.