Drinki i napoje dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Drinki i napoje dla znaków zodiaku. Zobacz listę astrologów i znajdź idealny napój dla siebie

2022-07-01 9:54

Ponoć w gwiazdach zapisane jest wszystko, znak zodiaku, w którym przyszliśmy na świat może zdradzić nasz charakter, podejście do życia, a nawet upodobania kulinarne. Ze znakiem zodiaku wiąże się także nasza osobowość, słabości i niechęci. Masz swój ulubiony napój i lubisz do niego wracać? Możliwe, że to idealny drink dla Twojego znaku zodiaku i jest on Ci zapisany w gwiazdach. Zobacz, jakie drinki pasują do poszczególnych znaków zodiaku i sprawdź, który jest dla Ciebie.

Drinki dla znaków zodiaku. Napoje zgodne z Twoim horoskopem

W kwestii ezoteryki ludzie dzielą się na dwie grupy, jedni z całym przekonaniem wierzą w horoskopy, inni zaś uważają je za bajki wyssane z palca. Ci pierwsi są zdania, że znak zodiaku determinuje cechy naszego charakteru, podejście do życia i upodobania, również te kulinarne. Okazuje się, że można nawet określić najlepsze napoje i drinki dla znaków zodiaku. Takie zestawienie pomoże Ci wybrać idealny napój na letnie, upalne wieczory. Zobacz drinki dla znaków zodiaku i sprawdź, jaki pasuje do Ciebie.

Zobacz także: Horoskop na lipiec 2022. Co się wydarzy? Te znaki zodiaku nie będą miały spokojnych wakacji

Jakie drinki pasują do znaków zodiaku?

BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Osoby urodzone w znaku Barana powinny sięgać po słoneczne napoje, które świetnie smakują i są pełne słonecznego orzeźwienia. Idealną propozycją będzie tequila sunrise. 

BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Byli mają skomplikowaną osobowość dlatego też powinny wybierać napoje składające się z większej ilości składników. Zasmakować może im Royal Drink, który wykonuje się z aż 14 różnych składników. 

BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Wiecznie niezdecydowane Bliźnięta powinny sięgać po wino. W zależności od ich humoru może być białe lub czerwone. 

RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Dla osób urodzonych w znaku Raka polecamy delikatne połączenie rumu, limonki i cukru. Będzie ono pieściło podniebienie i usatysfakcjonuje łagodne z natury Raki. 

LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy to urodzeni liderzy i cały czas potrzebują energii i bodźców, które je napędzają. W ich przypadku idealną propozycją będzie kawa i wszelkiego rodzaju drinki na jej bazie. 

PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Osoby spod znaku Panny bywają łagodne, jednak im bliżej się je poznaje tym bardziej widoczny jest ich trudny charakter. Również drink dla Panny powinien być wielowymiarowy i pełen różnych smaków. My polecamy Sangrię, która charakteryzuje się całą paletą barw i odczuć. 

WAGA (23 września – 22 października)

Osobom urodzonym w znaku Wagi z pewnością zasmakuje Daiquiria. To delikatne połączenie syropu, limonki i rumu, które stanowi idealną równowagę i harmonię. 

SKORPION (23 października – 21 listopada)

Skorpiony nie lubią kombinacji i utrudniania sobie życia. Uważają, że proste rozwiązania są najlepsze. W ich przypadku sprawdzi się drink Long Iceland Iced Tea. To prostota w nowym wydaniu. 

STRZELEC ( (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelce lubią klasykę. Dla nich polecamy whisky z lodem. Napój ten idealnie zgrywa się z ich charakterem i podkreśla elegancki i wytworny sposób bycia. 

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce powinny sięgać po luksusowe napoje, które podkreślą ich unikalny charakter. Z pewnością zasmakuje im klasyczne Martini, które podkreśli ich charakter i podejście do życia. 

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Wodniki to wyjątkowo ciepłe i łagodne osoby. Nie lubią nadmiernego ryzyka dlatego też powinny one sięgać po proste rozwiązania. Rum z colą będzie dla nich najlepszy. 

RYBY (19 lutego – 20 marca)

Osoby urodzone w znaku Ryb lubią marzyć i często mają artystyczne dusze. Powinny one wybierać romantyczne drinki, które kojarzą się z wakacjami. My polecamy Malibu z mlekiem. 

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Tańczące z Promocjami 30.06.22