Kolor włosów dla piwnych oczu

i

Autor: Shutterstock Kolor włosów dla piwnych oczu

Magia kolorów

Jaki kolor jest odzwierciedleniem Twojej osobowości? Ta wiedza pomoże Ci osiągnąć sukces

2023-01-20 4:23

Otaczająca nas rzeczywistość to jedna wielka paleta kolorów, pełna odcieni i magicznych blasków. Z tej całej wielkiej grupy wybieramy kolory, które podobają się nam najbardziej. Lubimy się nimi otaczać i w tych barwach czujemy się najlepiej. Dają nam one poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Okazuje się, że każdy typ osobowości posiada przypisany kolor, który jest duchowości. Warto sprawdzić, jaki kolor ma Twoja osobowość. Pomoże Ci to w kontaktach z innymi ludźmi oraz może byc kluczem do sukcesu.

Kolor osobowości, a wpływ na charakter. Ta wiedza zagwarantuje Ci sukces

Kolory mają wielką moc. Potrafią uspokajać, pobudzać, a nawet być śmiertelnie niebezpieczne. Mariusz Gadomski w swojej książce "Retrozbrodnie" opisywał, że na przełomie XIX i XX wieku wieku setki tysiące osób mogło umrzeć z powodu koloru zielonego. - Umierali ci, którzy często przebywali w otoczeniu zielonego koloru, a zatem mieszkańcy domów, w których ściany pomalowano na zielono i gdzie wiele różnych rzeczy – zasłon, mebli, przedmiotów codziennego użytku – miało właśnie tę barwę - czytamy w książce. Okazało się, że barwnik, którego wtedy używano, by kolorować na zielono zawierał arszenik. Dzisiaj kolory już nie zabijają, ale jak się okazuje mogą korzystnie na nas wpływać. Thomas Erikson w swojej książce opisał, że każda osobowość posiada swój kolor. Jego zdaniem są cztery kolory osobowości. Warto wiedzieć, jaki jest kolor naszej osobowości. Ta wiedza pomoże Ci odnieść sukces i sprawi, że będziesz szczęśliwszy. 

Zobacz także: Jaka piosenka najlepiej opisuje Twój znak zodiaku? Nuć te utwory, a przyniosą Ci szczęście. Sprawdź, jaką muzykę horoskop przygotował dla Ciebie

Kolory osobowości! Sprawdź, jaką barwę ma Twoja osobowość

Kolor czerwony

Osoby z osobowością o tym kolorze uwielbiają działać. Nie znoszą stagnacji i nudy. Są wiecznie w biegu, jeżeli jest coś do zrobienia, to bez zastanowienia to robią. Cechuje ich wysoka konsekwencja i ambicja. Czasem odbierani są jako egoiści, którzy zadzierają nosa. Kolor czerwony zawsze musi mieć ostatnie ostatnie słowo i jest bardzo uparty. 

Kolor niebieski

Kierujesz się w życiu logiką. Jesteś dokładny i skupiony na detalach. Nic nie umknie Twojej uwadze. Dużo wymagasz zarówno od siebie, jak i swojego otoczenia. Nie jesteś łatwy w obyciu, a inni czasem Cię unikają. Bywasz odbierany jako zarozumialec i pewniak. 

Kolor zielony

To najbardziej spokojny i bezkonfliktowy ze wszystkich kolorów. Jest godny zaufania i często pełni rolę mediatora podczas kłótni i sprzeczek. Czasem bywa jednak niesamodzielny i niezwykle naiwny. Lubi otaczać się ludźmi, ale łatwo go zranić i sprawić, że zamknie się w sobie. 

Kolor żółty

To największy optymista, niemalże cały czas ma na nosie różowe okulary, a w jego duszy panuje lato. Idzie przez życie z uśmiechem na ustach. Bywa nieodpowiedzialny i zdarza mu się zapominać o ważnych obietnicach. Ma problemy z dyscypliną i ciężko mu się zmobilizować do pracy. 

Pamiętaj, że nie musisz być jedynym kolorem. Często nasza osobowość do poleczenie kilku barw. 

Sonda
Wierzysz w moc kolorów?
Za co Polacy kochają swoje babcie? Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki