Kolor włosów a osobowość

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Psychologia koloru

Kolor włosów a osobowość. Naturalny kolor zdemaskuje najmroczniejsze strony charakteru. Wady, do których nie chcesz się przyznać

2023-03-27 9:09

Kolor włosów a osobowość - czy istnieje związek między tymi dwiema rzeczami? Okazuje się, że nasz naturalny kolor włosów może o nas powiedzieć naprawdę dużo. Po pierwsze dla wtajemniczonych to jasny znak, jakie wady i mroczne strony posiada dana osoba. Które z nich są najgorsze? Blond, brązowe, czy rude? Sprawdź, co mówi kolor włosów o osobowości człowieka.

Jaki jest związek między kolorem włosów a osobowością?

Kolor włosów może zdradzić najbardziej skrywane, mroczne oblicze człowieka. Okazuje się, że naturalny odcień pasm na głowie ma związek z osobowością, dlatego zwolennicy tej teorii wysnuli wniosek, że kolor włosów może wskazywać na konkretne wady człowieka. Co więcej - przyporządkowano nawet konkretnym odcieniom szereg negatywnych cech osobowości, które mogą charakteryzować ich posiadaczy. Jeśli interesuje Cię, co kolor włosów mówi o Tobie lub Twoich bliskich, zapoznaj się z opisami poniżej.

Kolor włosów a osobowość

Jak poznać swoje wady? Kolor włosów zdradzi Twoją osobowość

  • Rude włosy - jesteś osobą, która do życia podchodzi bardzo emocjonalnie. W obliczu kłopotów jesteś impulsywna i porywcza. Uwielbiasz być w centrum uwagi i czasami zbyt nachalnie próbujesz zwrócić na siebie uwagę.
  • Blond włosy - masz skłonność do egoizmu i uwielbiasz wtrącać się w nieswoje sprawy. Ludzie często postrzegają cię jako osobę wścibską i nielojalną.
  • Włosy brązowe, szatyn - często dusisz w sobie wiele emocji. Niestety, w pewnym momencie wybuchasz i wtedy potrafisz wytknąć komuś wszystkie żale i błędy, nawet te sprzed wielu lat.
  • Włosy czarne, brunet - bywasz egocentryczna i brak Ci pewności siebie. Twoją największą wadą jest brak elastyczności w postrzeganiu świata - dla Ciebie wszystko jest białe lub czarne.
Sonda
Jaki masz kolor włosów?
Zagęszczanie włosów - metoda siateczkowa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany