Kształt nosa mówi o nas więcej niż chcielibyśmy. Poznaj prawdę o sobie

2022-05-19 11:00
Kobieta
Autor: SHUTTERSTOCK Kobieta

Kształt nosa może zdradzić, jacy naprawdę jesteśmy. Okazuje się, że ta część ciała pozwala odkryć nasze cechy osobowości, które czasami może wolelibyśmy ukryć. Badacze przeanalizowali różne typy nosów i do każdego z nich przypisali kilka cech osobowości, którymi można scharakteryzować ich posiadaczy. Czy uwagi są trafne? Sprawdź, co kształt nosa mówi o naszym charakterze.

Fizjonomia, czyli sztuka czytania z twarzy może powiedzieć o człowieku więcej, niż on sam nam zdradzi. Analizując rysy twarzy, możemy szybko zweryfikować, jaka jest osoba, którą poznaliśmy. Zdaniem badaczy jednym z elementów naszej twarzy, który doskonale określa nasz charakter, jest nasz nos. Otóż istnieje ścisły związek między kształtem nosa a osobowością człowieka. Wyodrębniono kilka typów nosa i przypisano im konkretne cechy, którymi można opisać ich posiadaczy.

Kształt nosa a charakter:

Nos prosty - twardo stąpasz po ziemi, jesteś tolerancyjna i masz silny charakterNos zadarty – jesteś impulsywną, ale wesołą osobą. Często podejmujesz niedojrzałe decyzje. Lubisz być uzależniona od partnera.Nos mięsisty - jesteś hojna, rozsądna, emocjonalna i wrażliwa. Kobiety z tym rodzajem nosa mają wielkie zdolności do zarządzania i gospodarowania finansami.Nos długi – jesteś dumna, masz duży potencjał intelektualnym.Nos prosty, o szerokiej nasadzie – charakteryzuje osoby o dużej sile fizycznej, intuicji i chęci zdobywania wiedzy. Mają one refleks i duże poczucie humoru.Nos szeroki w środkowej części – jego posiadacze mają niełatwe życie, pracowite i niesatysfakcjonujące.Nos krótki - wskazuje na brak pewności siebie, zazdrość. Osoby mające takie nosy są gotowe do wyrażania opinii nawet w kwestiach, na których się nie znają.Nos płaski - to straszni pesymiści.Nos orli, rzymski – charakteryzuje osoby o silnej woli, przedsiębiorcze o zdolnościach kierowniczych.Nos z garbem - doskonale zarządza finansami, jest osobą mądrą, ambitną, są świetnymi rodzicami i partnerami.

Sonda
Czy w twoim przypadku potwierdza się opis osobowości?
Znak zodiaku a charakter dziecka - Byk