Mama nakrzyczała na zapłakaną córkę. Wtedy w obronie dziecka stanął pies

i

Autor: YouTube/ Shouldn't Be Alive Mama nakrzyczała na zapłakaną córkę. Wtedy w obronie dziecka stanął pies

Przeurocze wideo

Mama nakrzyczała na zapłakaną córkę. Wtedy w obronie dziecka stanął pies! Zrobił najsłodszą rzecz na świecie. Wideo to hit w sieci

2022-10-10 15:03

Ten filmik jest najsłodszą rzeczą, jaką zobaczycie. Zdenerwowana mama nakrzyczała na swoją córeczkę, bo ta zmarnowała połowę jej nowego kremu. Dziewczynka rozpłakała się, a wtedy do akcji wkroczył wierny pies. Najpierw warczał na wściekłą kobietę, a potem objął łapą dziecko, jakby chciał je ochronić. Widać, że może liczyć na swojego przyjaciela. Wideo z psiakiem rozczuli każdego!

Pies broni małej dziewczynki przed jej mamą

O tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, nie trzeba przypominać - wie o tym każdy właściciel czworonoga. Z pewnością wideo, które pojawiło się w sieci, będzie najlepszym potwierdzeniem tej tezy. Zamieściła je rozczulona mama 2-letniej dziewczynki. Zwierzę doskonale rozładowało jej emocje. A historia filmiku będzie znana raczej większości rodziców z autopsji. Kiedy pani Sun postawiła na stoliku opakowanie nowego kremu, który właśnie sobie kupiła, jej córeczka postanowiła się nim pobawić. Dziewczynka otworzyła opakowanie, maczając w nim swoją zabawkę. W ten sposób zmarnowała połowę kosmetyku. Wtedy 32-letnia kobieta straciła cierpliwość. - Byłam bardzo zła. Dopiero co kupiłam nowy krem do twarzy, a połowa z niego już była zmarnowana - wyznała w rozmowie z portalem "MailOnline". Kobieta nakrzyczała na 2-latkę i w efekcie ta zaczęła głośno płakać. Wtedy do akcji wkroczył pies. Najwyraźniej był zaniepokojony krzykami dziecka i postanowił obronić dziewczynkę. Całą sytuację kobieta nagrała. Na filmiku widzimy, jak najpierw pies warczy na 32-latkę. Potem podchodzi do zapłakanego dziecka i osłania je łapą, jakby chciał pokazać, że nie pozwoli jej skrzywdzić. - Nie ukrywam, że chociaż nadal byłam zdenerwowana, ten widok był całkiem zabawne. To wzruszające, że psy potrafią w taki sposób wyrazić miłość i reagują, gdy ktoś krzyczy na ważne dla nich osoby - mówiła w rozmowie z mediami pani Sun. Zobacz to rozczulające nagranie, jak pies broni dziecko.

Sonda
Czy pies to faktycznie najlepszy przyjaciel człowieka?
Sowie dziecko wypadło z gniazda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany