Młoda kobieta po ciąży straciła niemal wszystkie zęby

i

Autor: Instagram/ PrincessGlitterhead

Ciążą zrujnowała jej zdrowie

Młoda kobieta po ciąży straciła niemal wszystkie zęby. Pochwaliła się swoją metamorfozą. Przetrzesz oczy ze zdumienia

2022-08-16 15:51

Młoda kobieta po ciąży straciła prawie wszystkie zęby. Choć początkowo był to jej ogromny kompleks z czasem postanowiła przekuć go w sukces. Teraz tworzy filmiki w mediach społecznościowych, na których zaprezentowała swoją metamorfozę. Aż trudno uwierzyć w to, że to ta sama osoba. Fani dosłownie przecierają oczy ze zdumienia. Zobacz zdjęcia Alicii "przed" i "po".

Kobieta swoją szczerością i sporym dystansem do siebie szybko zaskarbiła sobie sympatię internautów. Alicia która tworzy wyjątkowe filmiki na TikToku pod pseudonimem @PrincessGlitterhead, ma 37-lat. Obserwatorzy cenią ją za poczucie humoru oraz brak lukru w pokazywaniu swojego życia w mediach społecznościowych. 37-latka nie ukrywa bowiem przed fanami, że śnieżnobiałe zęby, które widać na większości jej nagrań to... proteza. Dlaczego w tak młodym wieku musi nosić protezę?

Po ciąży straciła prawie wszystkie zęby. Teraz jest gwiazdą TikToka

Młoda kobieta zdradziła w jednym ze swoich filmików, że po ciąży zaczęła tracić zęby. Nie ukrywa, ze w dużej mierze była to jej wina, ponieważ w czasie ciąży nie dbała o siebie. Nieodpowiednia dieta sprawiła, że zęby stały się bardzo słabe, a z czasem wypadły. Początkowo bardzo wstydziła się swojego uśmiechu. Jednak z czasem postanowiła zrobić coś wyjątkowego - pojawiła się w mediach społecznościowych, gdzie bez większego problemu prezentuje swoje metamorfozy. Oprócz zjawiskowego makijażu, ogromną zmianę widać głównie w jej uśmiechu. Alicia nosi protezę, dzięki której jej uśmiech jest perfekcyjnie biały. 37-latka ma do siebie ogromny dystans, bowiem sama o sobie mówi, że jest "bezzębną księżniczką". Internauci za tę naturalność i szczerość pokochali ją bezgranicznie.

Tańczące z promocjami 11.08.22