Pora roku narodzin a choroby

i

Autor: Shutterstock Pora roku narodzin a choroby

Co mówi o Tobie pora roku narodzin?

O tej porze roku rodzi się najwięcej ponadprzeciętnych osób. Jest jednak jedno "ALE". Osobowość a pora roku urodzenia

Pora roku Twoich narodzin zdradzi Twój charakter. W jakiej porze roku przyszedłeś na świat? Dzień urodzenia, miesiąc, rok, a nawet pora roku w astrologii mają ogromny na osobowość człowieka. W przypadku pór roku zgadzają się z tym nie tylko miłośnicy astrologii, ale również naukowcy. Okazuje się, że pora roku, w której przyszliśmy na świat może determinować naszą osobowość i wpływać na nasz charakter. Badania wykazują również, że osoby urodzone o tej porze roku żyją dłużej od innych.

Pora roku, w której się urodziłeś a osobowość

Pora roku, w której przyszliśmy na świat ma ogromne znaczenie w kontekście naszego charakteru. Zgadzają się z tym nie tylko miłośnicy astrologii, ale również naukowcy. Węgierscy specjaliści twierdzą, że odkryli zależność pomiędzy osobowością ludzi, a porami roku ich narodzin. Są to zarówno cechy charakteru, fizyczne zdolności, a nawet wrodzone choroby. Sprawdź, co mówi o Tobie pora roku, w której się urodziłeś. Ten prosty psychotest może pomóc Ci lepiej zrozumieć samego siebie.  

Zobacz również: Najbardziej pechowe pamiątki z wakacji. Nad tymi przedmiotami ciąży klątwa, która sprowadzi na Ciebie wielkie cierpienie. Tych przedmiotów nie przywoź do domu

Znaczenie pór roku a osobowość. Co mówi o Tobie miesiąc, w którym się urodziłeś? 

Osoby urodzone na wiosnę

Uznaje się, że o tej porze roku rodzi się najwięcej optymistów. Osoby urodzona wiosną pełne są energii i ciekawe świata. Są ambitne i chętnie uczą się nowych rzeczy. Szybko się jednak nudzą i cechuje je słomiany zapał. Bywa, że są bardzo emocjonalne i łatwo wpadają w gniew. Gdy jednak coś sobie postanowią potrafią stać się mistrzami i zawsze osiągają sukces. 

Osoby urodzone latem

Osoby z letnich miesięcy miewają zmienne nastroje i łatwo popadają w smutek. Często zbyt wiele myślą i nie potrafią odpuścić. Są pracowite i sumienne. Potrafią osiągać założone cele i nigdy się nie poddają. W życiu kierują się przede wszystkim sercem i łatwo je zranić. Kochają przesiadywać do późna w nocy i snuć marzenia. Niestety, często mają przez to problemy ze snem. 

Osoby urodzone jesienią

Co ciekawe, osoby urodzone jesienią są bardziej odporne na depresji od innych. Doskonale radzą sobie z pochmurną pogodą, a ich samopoczucie nie jest uzależnione od aury na zewnątrz. Raczej są introwertykami i mało mówią. Cenią sobie dobrą książkę i odpoczynek na łonie natury. Zdarza się, że nie radzą sobie w kontaktach międzyludzkich i unikają towarzystwa. Lubią długo spać. Osoby urodzone jesienią żyją średnio dłużej od innych. Według naukowców jest to oko 7 miesięcy więcej niż w przypadku osób urodzonych wiosną i latem. 

Osoby urodzone zimą

To prawdziwe oazy spokoju, praktycznie nic nie jest w stanie wyprowadzić ich z równowagi. Niestety, często borykają się z problemami natury psychologicznej i nie radzą sobie z własnymi emocjami. Mają dobrą odporność i potrafią poradzić sobie w każdych warunkach. Są ciekawe świata i lubią poszerzać swoją wiedzą. Dobrze odnajdują się w zagadkach logicznych i często poszukują nowych wrażeń. 

Sonda
W której porze roku się urodziłeś?
AHE i tak wiele... wolności
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany