Tiktokerka zdradziłą, jak przetrwać więżeniu

i

Autor: Shutterstock/ TikTok "prison_story"

(Bez)użyteczna wiedza

Poradnik przetrwania w więzieniu. Tiktokerka zdradziła, jak się zachowywać za kratami. Najważniejszy jest jeden element garderoby

2023-08-03 12:10

Tiktokerzy potrafią nas niezłe zaskoczyć. Na TikToku można znaleźć tysiące przydatnych sposobów na wszystko, są także te z cyklu wiedzy bezużytecznej. Jedna z Tiktokerek postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami w więzienia. Kobieta w zakładzie karnym przebywała late temu i teraz opublikowała najważniejsze zasady przetrwania w tym miejscu. Jesteście ciekawi?

Jak przetrwać w więzieniu? Tiktokerka ma ważne wskazówki

Nigdy nie wiadomo, kiedy przydadzą nam się specyficzne umiejętności i wiedza. Chyba z takiego założenia wyszła tiktokerka Amanda Dove, która postanowiła podzielić się wskazówkami, jak przetrwać w więżeniu. Obecnie jest ona prężnie działającą influencerką, a na TikToku jej profil prison_story śledzi ponad 590 tys. osób. Nie zawsze jej przeszłość była Jadnak tak kolorowa. Amanda do więzienia trafiła za napad z bronią. Udało się jej wyjść na prostą, a teraz dzieli się doświadczeniami z pobytu w zakładzie karnym z innymi. W najnowszym nagraniu kobieta opublikowała poradnik zasad, które pomogą przetrwać w więżeniu. Jesteście ciekawi co to może być?

Zobacz także: Ta kobieta nie chce mieć męża. 30-latka znalazła znakomity zamiennik faceta, który ją uszczęśliwia. "Kocham ją bardziej niż jakiegokolwiek mężczyznę"

Wskazówki, jak przeżyć pierwszy dzień w więzieniu

  • Nie bądź zbyt towarzyskie. Pierwszego dnia lepiej do nikogo nie zagadywać i nie przejmować inicjatywy. To czas na obserwację i naukę panujących zasad.
  • Nie rób oceniającej miny. Najlepiej jest obserwować wszystko z jak najbardziej naturalną miną. Nie uśmiechaj się pod nosem.
  • Wykorzystaj swój talent - możesz na nim zarobić. Potrafisz pleść warkocze lub robić tatuaże? Zrób z tego użytek.
  • Nigdy nie zdejmuj obuwia. Więzienna podłoga niemalże zawsze jest brudna i możesz nabawić się nieprzyjemnej infekcji.
Dzieci w Przeworsku sprzedają lemoniadę, żeby spełnić marzenia